dnb

Ví někdo, jak funguje v kině promítání obrazu v 5D? Jak to vypadá?

Nedávno u nás otevřeli kino, kde údajně promítají filmy nebo spíš krátké pasáže (je to docela dost drahé) v obrazu 5D. Byl z vás na tom už někdo? Jak to vypadá?

Nejlepší odpověď
anonym

„5D“ je poněkud zavádějící – k promítání 3D se přidají pohyby sedačky a proudění vzduchu (vítr, mlha, pachy).

Další odpovědi
Krakis

… a voda.Takovej dinosaurus když slintá a kape ti na hlavu… 🙂 To je teprve požitek ! No neber to za ty (šílený) prachy.