Avatar uživatele
rosinka

Ví někdo, co by pomohlo..

starší osobě vyléčit suché, drsné, zahnědllé lokty? Stará dobrá indulona je na to slabá, jsou jiné a a účinné prostředky?
Doplňuji:
Ježíši, mosoj, já jsem nemyslela všechny důchodce!!! Vás v žádném případě, tohle by mne ani nenapadlo! Vy jste přece inteligentní člověk..;-) Bohužel,ale s některými tak je, že přehnaně šetří vodou, bydlela jsem s takovými v jednom domě.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? Andělé, johana 56, anonym, fcoop před 4517 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
pusinka50

Mně na to pomáhá Excipial mléko mastné pro suchou pleť. Může ho i napsat kožařka na recept a platí se míň. Stejně by měla osobu vidět kožařka, suché, drsné, zahnědlé lokty mohou mít svůj původ v lupénce, ač se to k nevíře zdá, je to tak. Jak vypadají kolena?

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Vyčistit citronem a stále mazat vazelínou z lékárny.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Damiana

Předpokládám, že jde o kůži tmavší stářím. Tady by mohly pomoci krémy s bělícím účinkem (výborné má La Roche-Possay) nebo zábaly s ovocnými AHA-kyslinami. Musí se ale používat pravidelně a dlouhodobě. Místo by se nemělo vystavovat UV záření (pozor i na solárko). Nepřehánět to s beta karotenem a potravinovými doplňky, nekouřit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Zkuste mast Kerasal. Volně k dostání v lékárně.
Mně na lokty moc pomohla.
(citace z příbalového létáčku :
„Kožní přípravek k odstranění nadměrně zrohovatělé pokožky. Neobsahuje vodu, silně promašťuje, vodou smyvatelná“.

Ale smrad důchodce asi neodstranila.
Doplňuji:
Rosinka,
beru, ale přesto není dobré paušalizovat.
Na druhé straně i inteligentní lidé mohou smrdět.

Upravil/a: mosoj

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Sůwa

Já jsem taky starší osoba, ale na lokty si nevidím, takže jsem v klidu. Začnu to řešit, až začnou bolet 😁

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek