princezna23

Veronika Kotasova

Dobrý den, je mi 19 let a mám problém jít na malou vím že nutně potřebují a jsem někde v cizím prostředí tak ať zkouším jít na malou tak to nejde ale když jsem doma tak jo a trvá to hoodne dlouho ale třeba nepotřebují celý den i když bych měla chodit pravidelně někdy to mám tak někdy tak myslím si že to pořádku není nechci abych něco měla mám zajít na gynekologii nebo k doktorce ? Děkuji za rady

Odpovědi
zjentek

Pro začátek (jistotu) bych zkusil více pít 🤷‍♂️

Rokio

Vyhledej pomoc lékaře. Objednej se k praktickému lékaři a ten tě objedná ke specialistovi.