jirka F

Věříte, že se každý člověk může postupem času změnit k lepšímu?

Já na to věřím ale pouze částečně – může ale také nemusí.

Nejlepší odpověď
Drap

Teoreticky to možné je, ale neplatí u všech.

Další odpovědi
zjentek

Ne. Ale je možný hrát „špatného“. Důvody k tomu mohou být rozličné, zvláště v nastavení společnosti, jak ji žijeme tady u nás ve východní EU! A po čase třeba projevit svou skutečnou, vlídnou tvář. I když osobně nechápu, PROČ by to v podobné společnosti citlivý člověk dělal.

orwell

Může, ale ne každý to dokáže.

Ametyst

Může- ale proč by to dělal?

Roman71

Nejen postupem času, ale především vlastním úsilím. Bez cíleně provedených změn uplyne spousta času, ale pravděpodobně se nic nezmění.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.