Lgee

Věříte, že příběhy z „Věřte nevěřte“ se skutečně staly?

Nejlepší odpověď
annas

Jak který něco co se údajně stalo mi přijde jako nesmysl.

Viděla jsem jen některé příběhy, jsou opravdu neuvěřitelné, i když průvodce pořadem na konci sdělí, zda jde o fikci nebo fakta, někdy pochybuji.

Zřejmě oprávněně, jak jsem našla v odkazu.

„Podle našich zjištění byla ale většina příběhů napsána americkým spisovatelem Robertem Tralinsem (1926–2010). Je však pravda, že se inspiroval četnými náměty diváků. Otázkou zůstává, zdali ti zažili dechberoucí příběhy na vlastní kůži.“

http://epocha­plus.cz/?p=8003

Ale spíš záleží na tom, zda někdo rád sleduje téměř hororové příběhy.
Někdy fantazie ovlivní člověka víc než skutečnost.

Další odpovědi
eleonnore

Jak který něco co se údajně stalo mi přijde jako nesmysl.

Věřím tomu, že co bylo popsáno jako FACT, si scenáristé upravili hodně k obrazu svému :)

Je to jako s filmem o slavných osobnostech. Ačkoliv „podle skutečné události“, scenáristé museli pozměnit spoustu faktů, aby to bylo divácky atraktivní.

Mc Merkurion

Ne

… tomu snad nikdo nemůže věřit …