hanny 2

Věříte,že jsou biopotraviny opravdu bez chemie?

Nejlepší odpověď
Jikra

Celý biocirkus je z 90% jen podvod na zákazníky.
Jen oblbujou lidi a tahají z nich penízky.
Bohužel fůra z nás na to slyší a s tím oni počítají.
Zůstanu u klasiky, 63let sem do sebe rval jedy, teď už bych to stejně nezachránil i kdyby to podvod nebyl.

Další odpovědi
ten který je

V takovém množství ve kterém jsou produkovány tomu moc nevěřím.

anonym

Kdyby ty bio byly pěstovány bez chemie,byly by velmi malé,nedozrále a k ničemu. A jak se říká: normální zemědělec práškuje hnojivy ve dne a bio v noci a tak tomu je!
Doplňuji:
Když se podívám v obchodě,tak i exotické ovoce či zelenina jsou BIO. Věříte tomu? Pcháááá

hanulka11

nekupuji je

Doplňuji:
protože tomu nevěřím

Dorian

Dneska není nic bez chemie (resp. přesněji řečeno člověkem vytvořené chemie), ale biopotraviny jí obsahují méně.

A samozřejmě i bez umělých hnojiv se dá pěstovat jídlo. Myslíte si že před jejich vynálezem lidi nežrali ?