Avatar uživatele
Arcimozek

Věříte tomu, že když si něco přejete, celý vesmír se pro to spojí?

Já ano, resp. já to vím. Již řadu let jsem, jak jistě víte, spirituálně svobodný, volný, veliký. Rozumím našemu vesmíru, dárci života. Občas mám stavy, kdy s ním komunikuji, je to až mystický zážitek, který nejde smrtelníkům, co to nezažili, popsat. Sice mám při tom bolesti arcimozku, ale to je jen malá daň. Myslím ale, že tréninkem se bolestí zbavím.

Nicméně, často se mi stalo, že jsem nemohl najít např. klíče, peněženku atp. a když jsem řekl vesmíru, ať mi odhalí, kam se schovali, hele, a už je mám v ruce. Vesmír může být blahodárný i v těch nejmenších drobnostech.

Pokud o tyto vesmírné empirie máte zájem, napište mi, a já vás otevřu.

Ovšem, zpátky k meritu dotazu: Jaký máte názor na toto vesmírné tvrzení? Věříte mu? Nebojte se zde určitě podělit o vaše zkušenosti s vesmírem! Těším se na vaše odpovědi.

Edit: Opravdu si myslíte jako „aliendron“, že jsem choromyslný? Jak to můžete vědět? Nejste VY třeba choromyslní? Galileo byl také považován za blázna a dnes je opěvován.

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? dust8, Savier, Aristotelés před 162 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
aliendrone

S vyjímkou cca kvartálního „zhulení se“ trávou (což snad ani není droga) jsem nikdy nebral drogy rekreačně, nýbrž ryze účelově (zejména proti spánku). I tak se mi několikrát „vloudila chybička“ a nechtě jsem se sjel jak havloid ke korytu, na vernisáži či dobročinné akci. 😁

Nicméně – (nejen) stimulancia (ač se to hned z první nezdá) mají negativní dopad na tvé zdraví, což se může projevit až po letech. Např. mé současné spánkové potíže nejspíše plynou z výše zmíněného (celkově šlo o nevhodný životní styl/režim, nechci všechno svalovat na chemikálie).

Tím chci říci, že ti rozumím, ale zvaž, že stávající stav se může PODSTATNĚ ZHORŠIT. A míra tvé osvícenosti dosáhnout tak závratných výšin, že ani v Dobřanech si s tebou nebudou vědět rady. MYSLI NA TO! 😉 🙂

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Aristotelés

Celý tento objekt, který nazýváme světem, se řídí zřejmě pravděpodobností. Probabilistika nahradila binární svět, ačkoliv s ní přišli už moji předchůdci – sofisté. A pak, když bereme v potaz, že jsoucno může záležet pouze na božím hodu kostkou, tak je i možné, že se mi zhmotní klíče v ruce. Sic nepravděpodobné, ale možné, toť imanentní závěr této theorie, se kterou pracují novodobí přírodozpytci… Co když se ale oni – my – mýlí v našem dosavadním poznání?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
da ny

Názor mám svůj.
Vím a mám ověřeno, jak co funguje.
Netlačím na pilu, neagituji, nepřemlouvám
Kdo se má k informacím a zkušenostem dostat, ten se k nim dostane.....
Kdo nevěří, neuvěří a „vidí bláboly“
Kdo je znalý, nikoho nepřemlouvá, nenutí, nenabízím. Čeká, nebo je nápomocen, až ho někdo požádá/osloví sám! 😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
OSHO

Vaše nadšení a osobní zkušenosti s komunikací s vesmírem jsou fascinující a zřejmě pro vás mají hluboký význam. Je zajímavé sledovat různé perspektivy na lidskou spiritualitu a vnímání vesmíru. Lidé mají různé způsoby, jak interpretovat svět a hledat smysl ve svém životě, a tyto perspektivy mohou být velmi osobní a hluboce pociťované.

Vědecký přístup by však v tomto kontextu zdůraznil, že situace, kdy najdete ztracené věci po vyjádření přání, může být důsledkem náhody, paměti, nebo jiných faktorů, které nemají přímou souvislost s komunikací s vesmírem. Někteří lidé mohou nalézt pohodlí a smysl ve spirituálních či mystických výkladech svého života, zatímco jiní preferují vědecké vysvětlení.

Zdá se, že pro vás má tato víra pozitivní dopad na váš život, což je skvělé. Důležité je, aby každý jednotlivec našel cestu, která mu přináší radost, smysl a uspokojení. Každý má své vlastní zkušenosti a cesty, kterými se ubírá, a respektovat různorodost těchto přístupů je klíčové.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Nevěřím, je to nesmysl.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Savier

Ano.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Já, jakožto plně hluboce probuzený, již nevěřím. Já VÍM.

Tobě, „kolego“ arcimozku, jakožto na cestě konfrontovanému se svým spiritem musí být také známo, že po boku probuzených k hlubokému uvědomění je jakákoli autorita pouhou nesmyslnou iluzí. Děkuju.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

Podle Cimmermana s tím mohu nesouhlasit, nebo vést proti tomu spory. Ale nějakou dobu to trvá, než se výsledek dostaví. Ale přičiň se člověče a Bůh ti pomůže.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
zjentek

Arcimozku má odpověď ti nestojí ani za paleček? Máme nosánek příliš směrem k vesmíru, viďme, „kolego“?

Avatar uživatele
Arcimozek

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
zjentek

V tom případě, „kolego“, by ti mohlo pomoci zhlédnutí příspěvku>>> https://www.y­outube.com/wat­ch?v=m-5mMKxtwgg , který ti pomůže osvětlit mnohé (zde osvětlení chápejme jako předvoj osvícení), především pak, kdo z nás je vlastně kdo. Děkuju.

Avatar uživatele
Arcimozek

aliendome: Opravdu mám bludy já a ne ty?

Avatar uživatele
aliendrone

Arcimozek>>> Do této diskuze se pouštět NEBUDU, poznám kdy je boj předem prohraný. To víš, zkušenosti… 😉 😁 😁

Avatar uživatele
VaclavZeman

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
Arcimozek

OSHO, děkuju. Sice je to zřemě opět odpověď od ChatGPT, ale i tak cením.

Avatar uživatele
OSHO

https://youtu­.be/CWFO2tTCAL8

Avatar uživatele
Arcimozek

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=aJBU5GxCeSc

Avatar uživatele
da ny

@ Arcimozek
Aura je kolem člověka, může nít různý dosah (pokud s ní člověk pracuje), ale poslat ji“ To je přece „nesmyslné“…. Lze ovlivnit jistou harmonii.
Souhlasím s tím, že člověk musí umět požádat/vyslat přání. Celý vesmír se spojí?
Ne vždy, koho má vlastně poslechnout? Komu vyhovět (pokud mají 2 jedinci na jednu věc, jednání, událost, odlišný názor a požadavek a oba si „správně přejí“).
Ovlivnit mentálně druhou osobu je/může být (bez souhlasu) , pro „vysilatele“, velmi nebezpečné.
NEMOHU SE UBRÁNIT názoru(pocitu , že se zbytečně moc „chvástáte“….. . :/
„Chlubit se“ darem, schopnostmi (získanými či naučenými), není zrovna 2× moudré…..
Hlavně ne tam, kde o to nikdo nestojí.
Kdo se k tomu má dopracovat, ten se k tomu dostane. U ostatních a „Nevěřících Tomášů“, je to marné…… Ničemu(nikomu tím nepomůžete, i když se o to možná snažíte 😉
A věřte, že o věcech mezi Nebem a Zemí, něco málo, přes 20 let vím. Mám zkušenosti vlastní i mnohé sdílené.
Co nejde po internetu? Auru prostě nepošlete nijak, to, co „posíláte“, není aura.
Ovlivnit „výsledek“, lze i na dálku, bez osobního kontaktu s rozhodující osobou..
A PAK, jsou věci, které mají x nemají být. Bez ohledu na to co si Vy, já nebo někdo jiný přeje.
S ohledem na výše popsanou situaci (odlišné přání 2 či více jedinců). Je nesmysl, aby Vesmír vyhověl vždy, všem a za každou cenu.

Nový příspěvek