Lukas27

Věříte na to, že má Vesmír nějaký konec? A jak by asi vypadal?

Nejlepší odpověď
df

Mohu věřit pouze tomu, co je prokázáno. Bohužel to dosud nikdo nezjistil. Ohledně vesmíru, lidského života, času, atomů atd se bude vždy pouze teoretizovat.

Pokud má vesmír konec, co je za tím koncem?

Jaká je elementární částice atomů a z čeho se skládá ta částice a z čeho se skládají ty další částice a tak dále… až do nekonečna.

Kdo řídí fyzikální zákony a proč fungují zrovna tak, jak fungují?

Co je to čas?

Nikdo z nás nezná odpovědi

Další odpovědi
mzm

Jedna možnost, jak si lidé představují konec vesmíru, je tady: https://www.y­outube.com/wat­ch?v=uD4izuDMU­QA