zjentek

Věříte, že letos bude Štědrý den na sněhu?

Nejlepší odpověď
Lajses

Ne.

Vypadá to, že budou Vánoce zase na blátě.

Další odpovědi
paul1

Ještě nevím, prosím počkej...

Díval jsem se na předpověď, vypadá to dost bídně, nějaké srážky budou, ale teploty nad nulou.
Tedy až na hory. Možná ale to foukne nějak jinak a změní se to k lepšímu.

Kepler

Ne.

Na Štědrý den ještě sníh nebude, ale něco by mělo spadnout po něm.
https://www.chmi­.cz/predpovedi/pred­povedi-pocasi/ceska-republika/tydenni-predpoved

Drap

Ne.

Myslím, že napadne až tak kolem desátého ledna.

led

Jiná odpověď...

Pozrela som sa do sklenenej gule: „aké bude počasie 24.12.2020?“
Na Mont Blancu bude snežiť
V Strednej Europe bude o niečo chladnejšie, než v rovnakom čase roku 2019. Teploty očakávajte okolo 0°C, cez deň Slnko spôsobí až 5°C.
Na ceste do potravín zmoknete v miernom dáždiku.
Výstraha: na cestách bude šmykľavo. Presvedčte sa, či máte zimné gumy.

Midoc

Jiná odpověď...

Někde na horách může být Štědrý den na sněhu. Jinde do 500 m n. m. budou asi bez sněhu.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.