Avatar uživatele
venkovan

Skutečně letos teď napadl první sníh?

Mám pocit, že v tom má celá společnost pořádný „hokej“.
Doplňuji:
Obávám se, že první sníh letos napadl v lednu. A v tom je ten „hokej“. Ale co naděláme – taky na Vánoce na trhu kupujeme živý stromek, který je vlastně již týdny mrtvý (nemyslím ty v květináči – to je jiná epizoda).

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 7Pro koho je otázka zajímavá? manon, anonym, johana 56, anonym, briketka10, anonym, radce před 4169 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Funna

letošní určitě ne…ale letošní podzimní určitě…i když jak kde…u nás zatím jen prší…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
radce

No, asi to je myšleno jakože po létu, ne? 😉
Doplňuji:
Ale možná je to pravda, protože „první letošní sníh“ napadal už vloni – nějak už nevím…

Upravil/a: radce

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

no jo už je to tak,taky jsem nechtěla věřit vlastním očím,ale prý tento poprašek vydrží jen pár dní a zas bude trochu teplo

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elektrikář

První sníh napadl 26.10. mám jej na zahradě 5 cm. Stříbrná u Kraslic
Doplňuji:
28.10.2012 Dnes máme asi 8 cm sněhu, ale místama to začíná tát.

Upravil/a: elektrikář

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Venkovane, Ty v tom ale děláš pěkný guláš. Rozumí se tím samozřejmě první sníh vztahující se k letošní zimní sezóně. Tak v tom má spousta lidí chaos a Ty jim to ještě takhle zamotáš.
Tolik jsi mne zblbnul, že pomalu začínám uvažovat, kde seženu stromeček. A to mám na půdě umělohmoutnou chvojku.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bubukaa

U nás byl takový malý poprašek

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

u nás v Pardubicích byla odpolko pěkná vánice a doteď je snížek pěkně
na střechách a na všech plotech se drží na zemi ho někdo shrnul, ale mě by nikdo nevyhnal, kocour byl zvědavej je ještě mladej, tak si na zahrádce pěkně
pohrával s napadaným a zasněženým listím :DD
já jen koukala v teplíčku na jeho ťapky..

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek