venkovan

Skutečně letos teď napadl první sníh?

Mám pocit, že v tom má celá společnost pořádný „hokej“.
Doplňuji:
Obávám se, že první sníh letos napadl v lednu. A v tom je ten „hokej“. Ale co naděláme – taky na Vánoce na trhu kupujeme živý stromek, který je vlastně již týdny mrtvý (nemyslím ty v květináči – to je jiná epizoda).

Nejlepší odpověď
Funna

letošní určitě ne…ale letošní podzimní určitě…i když jak kde…u nás zatím jen prší…

Další odpovědi
radce

No, asi to je myšleno jakože po létu, ne? 😉
Doplňuji:
Ale možná je to pravda, protože „první letošní sníh“ napadal už vloni – nějak už nevím…

anonym

no jo už je to tak,taky jsem nechtěla věřit vlastním očím,ale prý tento poprašek vydrží jen pár dní a zas bude trochu teplo

elektrikář

První sníh napadl 26.10. mám jej na zahradě 5 cm. Stříbrná u Kraslic
Doplňuji:
28.10.2012 Dnes máme asi 8 cm sněhu, ale místama to začíná tát.

anonym

Venkovane, Ty v tom ale děláš pěkný guláš. Rozumí se tím samozřejmě první sníh vztahující se k letošní zimní sezóně. Tak v tom má spousta lidí chaos a Ty jim to ještě takhle zamotáš.
Tolik jsi mne zblbnul, že pomalu začínám uvažovat, kde seženu stromeček. A to mám na půdě umělohmoutnou chvojku.

bubukaa

U nás byl takový malý poprašek

briketka10

u nás v Pardubicích byla odpolko pěkná vánice a doteď je snížek pěkně
na střechách a na všech plotech se drží na zemi ho někdo shrnul, ale mě by nikdo nevyhnal, kocour byl zvědavej je ještě mladej, tak si na zahrádce pěkně
pohrával s napadaným a zasněženým listím :DD
já jen koukala v teplíčku na jeho ťapky..