tereza119

Jak funguje veřejná doprava Uherské Hradiště?

Potřebuji se 21.1.2015 kolem 13.30 dostat od vlakového nádraží v UH k Intersparu ve Starém Městě. Ve 14.30 bych se potřebovala dostat zpět od Intersparu k vlakovému nádraží. Nejsem místní a neznám tamější spoje a na internetových jízdních řádech jsem nic nenašla, protože neznám názvy zastávek. Je tady někdo, kdo se vyzná v místní veřejné dopravě a poradil mi? Předem děkuji?:))

Nejlepší odpověď
ivosek2

šlo by to v 13:09? :D http://jizdni­rady.idnes.cz/de­tail/?p=MTAxMzg1MTc1JTEx­NDg5NzY1JSVVSEN6XGY­xYzI3MDFjMzU4M­TQ3MDRhYzFlNjhkMWVhZj­Y2Y2Q3IzY- a na zpátek v 14:30 nic nejede..:/ a myslím že na nádraži není žádná zastávka :(

Další odpovědi
Beer4Real

Já tady bydlím a znám to tu hoodně dobře :) Nemám tě doprovodit? :D
Pěšky je to tak asi 1,5km. Bus tu jezdí blbě, u vlaku prakticky zastávka ani není :)
Pokud chceš dám ti mapku kudy jít, nebo napiš do zpráv pokud chceš.

anonym

ttps://www.ma­py.cz/zakladni?pla­novani-trasy&x=17.4531905&y=4­9.0781313&z=1­3&rc=97iWMxTH973pK5dK­&rl=Uherské Hradiště%2C aut.nádr.&rl=IN­TERSPAR hypermarket%2C Východní 1352%2C 686 03 Staré Město&rp={„cri­terion“%3A"tu­rist2"}&ri=0
Doplňuji:
„pěšky z atobusáku“