Freeman

Je nějaké věkové omezení při vyzvednutí zásilky na pobočce Uloženky?

Věkové omezení při vyzvednutí zásilky na pobočce Uloženky

Pokud si jdu vyzvednout zboží na pobočku Uloženky, je tam nějaké věkové omezení? Musím dosáhnout nějakého určitého věku (např. 15 let) abych zboží mohl převzít? Děkuji

Odpovědi
marci1

Myslím, že ne. K vyzvednutí budeš potřebovat pětimístný kód, který ti „Uloženka“ sdělí v oznámení o uložení zboží. Dále se v něm píše: „Pro vyzvednutí zásilky je nutné znát heslo pro vyzvednutí, které je uvedené výše. Pro zásilku můžete poslat i někoho jiného, musíte mu však heslo předat, bez něj to nepůjde.“ 🙂

Zdroj: e-mailové oznámení Uloženky pro mou osobu

aliendrone

Já mám pocit, že posílají i SMS výzu k vyzvednutí a i tam je ten kód. Pamatuju si, že prostě ukážu mobil (buď e-mail nebo SMS, teď nwm jistě co) a není problém. Dokonce ani s věkem, protože jednou mi zásilku vyzvedávala sousedovic 13tiletá dcerka – jediné co je vyjma toho kódu zajímalo byla platba (dobírka). :)

Mp2

Na Uložence stačí pouze kód a uhrazení dobirky.

Pokud bys objednaval něco, co je prodejně od 18let, svou plnoletost bys potvrdil dokoncenim objednávky. (silnějši lasery apod.)

Edison

MP2 se mýlí. Na zásilce je pak uvedeno „od 18 let“ a vydávající to ověřuje.