kominiks

Věděli jste, že Sylvia Brown před 12 lety předpověděla pandemii Covid-19?

„Kolem roku 2020 se na zeměkouli rozšíří vážná choroba podobná zápalu plic. Bude napadat plíce a průdušky a bude odolná vůči veškeré léčbě,“ napsala před dvanácti lety Sylvia Browneová v knize proroctví nazvané End of Days: Predictions and Prophecies About the End of the World.

Browneová se považovala za jasnovidku, už v pěti letech prý dokázala nahlédnout do budoucnosti. „V jednu chvíli choroba z nevysvětlitelných důvodů zmizí stejně náhle, jako se objevila. Udeří opět o deset let později, a pak definitivně zmizí,“ napsala vědma, která zemřela v roce 2013.

Nejlepší odpověď
anonym

I rozbité zastavené hodiny ukazují dvakrát denně správný čas.

Další odpovědi
led

Sylvia Brown vo svojej knihe okrem tohto proroctva sa vo svojich predpovediach dopustila aj chybných proroctiev v oblasti zdravotníctva Podľa jej prognóz by sme napríklad dnes mali už len minimálny problém s cukrovkou, Parkinsovou chorobou, do roku 2020 prestanú nás strašiť slepota a strata sluchu… atď. To som spomenula len pár „zázrakov“.
Ano, toto zaujímavé a lákavé čítanie čerpá aj z vidín autorky. Veď bez fantázie a aspoň štipky predstavivosti by na základe často nejasných informácií z médií a zverejnených dokumentov ťažko dokázala napísať túto knihu.
Po odbornej stránke sa k tejto knihe a autorke nebudem vyjadrovať.

Drap

Ano, chodilo to po netu už před třemi týdny.

da ny

„The Eyes of Darkness „ (1981/1989)

„Spisovatel Dean Koontz ale o nebezpečném viru, který vznikne
ve Wu-chanu napsal knihu již v roce 1981…“
Tj před 39 lety
K mání též zatržený list v knize s překladem a velmi podrobným
popisem nemoci, včetně roku, průběhu…
( Z překladu vyplývá 1. a 2. vlna, jak se nemoc objeví, tak náhle zmizí.
… a bude odolávat známým způsobům léčení….
Za 10 let udeří znova potom zmizí navždy.).

Alesh

Vcelku dobrý, jen není pravda: „a bude odolná vůči veškeré léčbě“.

Tw!st

Zajímavé, je celkem náhoda, že se dokázala trefit přesným rokem a tím, že virus bude napadat plíce. Ovšem je to jedna z mála predikcí, které jsou pravdivé, tudíž pak je šance, že by se jednou strefila. Mnohem lepší a jistější predikci podle mě předpověděl Bill Gates v roce 2015: https://www.y­outube.com/wat­ch?v=6Af6b_wy­iwI&t=40s

zjentek

Vůbec jsem nevěděl, kdo je Cynthia Browne, až teď…

Pepa25

Kniha byla napsána po SARSu, takže to není až tak neuvěřitelná predikce. Celkové hodnocení viz oddkaz (v angličtině)

Zdroj: https://www.sno­pes.com/fact-check/sylvia-browne-coronavirus/