ReHu

Ve své hlavní práci pracujete více manuálně, nebo více zatěžujete hlavu a ústa? Co je váš hlavní zdroj financí?

Doplňuji:
Já to mám přibližně 1/2 na 1/2.

Nejlepší odpověď
panenka

Já i když jsem na mateřské tak k ní ještě pracuji jezdím na zakázky,domlouvám je,vypisuji faktůry takže já to mám tak 1/2 na 1/2

Další odpovědi
rynek878

Coby strojař jsem krom rukou,musel hlavně používat hlavu.

quentos

coby učitel zejména tu hlavu a ústa, a vzhledem k tomu, že v tzv. přímé metodě, užívané v naší škole, se bez ustání mele a mele, pak ta ústa občas pěkně vyschnou a panty zabolí ;{)))>

Toruk

Pracuji hlavou i rukama. To co skontruuji také sestrojím.

martina1

Hlavou,rukama i nohama a někdy s vypětím všech sil.Ikdyž dvanáctky v práci jsou vyčerpávající,tak už se do práce těším.Jsem jako panenka na mateřské a chodím pětkrát měsíčně"relaxo­vat"od starostí s dětmi a domácností.Jen ta noha mě zlobí a vypadá to na dlouho,jinak bych šla s chutí hnedka ráno:-(

PostApMan

Z 80% pracuji pouze hlavou a „pozadím“ (které je po 10 hodinové směně pěkně pohmožděné), jako obchodní zástupce jsem neustále s někým v rozhovoru(po telefonu,písemně osobně) a to i mimo pracovní dobu (tzv. si práci tahám domů)

Občas se musím zvednout jed např.: přes půlku republiky pro podpis smlouvy, dojednání dohody a nebo „uklidnit“ zákazníka v případě nespokojenosti.

Je to práce spíše náročná na psychiku – stres je na denním pořádku.

blesk26

Pracuji hlavou, ústa mám zavřená a manuální část se odehrává na klávesnici :)

To quentos: Vy byste to měli zase začít vychovávat pěkně postaru a manuálně, to by pak rostla jiná mládež :)

annas

Blesku, Quentos učí na jazykové škole, kam chodí i dospělí, takže o klasickou výchovu nejde.