terkap_1

Ve škole se mi stal úraz. Můžu dostat odškodnění?

Ve škole při tělocviku jsem se bouchla… výsledkem byl nalomený prst… dostanu od školy odškodné?

Odpovědi
Arne1

V každém případě dostaneš něco ze své životní / úrazové pojistky! Obrať se na svou pojišťovnu o formuláře a nech je vyplnit svému lékaři.

Lamalam

Pokud škola porušila nějaký předpis, tak určitě ano.

Kryšpín

Lékařský posudek, pokud škola bude mít jiný názor, znalecký posudek, soud, možná budeš v balíku

xxx3

pokud jsi to nahlásila učiteli a je to zapsáno v knize úrazů, pak můžeš dostat peníze z pojistky školy. V opačném případě může být obtížné prokázat, že sis zranění nezpůsobila někdy později.