Rokio

Ve kterých oblastech se aktuálně věnujete svému duševnímu rozvoji?

Učím se španělská slovíčka, čtu nebulvární zprávy a píšu články na dětský web.

Jak jste na tom vy? Podělte se o svoje aktivity cílené na váš psychický rozvoj.

Nejlepší odpověď
Lotr2008

Čtu klasickou literaturu a snažím se udržovat krok s moderními technologiemi.

Další odpovědi
paul1

Snažím si zdokonalit mé znalosti jazyků a dal jsem se na fotografování.

Ametyst

Denně čtu, dívám se na filmy a seriály. Učím se péct a vařit podle nových receptů. Poslouchám oblíbené youtubery. To vše v angličtině. Chodím do přírody, řídím auto.

quentos

Čtu, píšu (chystám knihu – vydání konečně přislíbeno), poslouchám hudbu a hraju (i závodně) scrabble ve třech jazycích.