www

Ve kterém domácím supermarketu koupím křenovou omáčku a pod jakým názvem?

Kamarád nerad dělá omáčky a přitom je má rád. Kdysi jsem mu, lenochovi, poradil omáčku svíčkovou z pytlíku, byl spokojen a teď pro změnu shání zase křenovou 🙂
Doplňuji:
Ice-díky, recepty zná již ode mne, je to lenoch a vařit nechce ☹
Jaguar-ty obchody nejsou všeobecně dostupné a ten člověk chce jít do obchodu, přečíst a nakupovat, internet nemá ☹
Ale snad se to dá nějak sehnat či vymyslet..

Nejlepší odpověď
beer

Tak ať si teda koupí běžně dostupný bešamelový základ (polotekutý v pytlíku) a do toho nastrouhá křen – nebo přidá, v případě jeho veliké lenosti, třeba krenex..
Doplňuji:
Tady je to určitě Albertu, ale mám pocit, že i Billa.

Další odpovědi
iceT

A přitom je to tak snadné-dělám křenovou z bešamelu-rozpustit máslo,přidat hladkou mouku,nechat zapražit,a fofrem zalít mlíkem a smetanou v poměru 1:1,namírné, ohni pak vařit asi 20 minut a poctivě míchat,taky to chce nechytlavý hrnec a pak tam jen nasypu křen ze sklenice.Jak se to vaří,tak to i houstne,takže v případě potřeby ředím vývarem z uzenýho,s kterým pak hotovou máčku podávám.Z koření pak použiju jen sůl.

anonym

http://www.zbo­zi.cz/hledani/?q=k%C5%9­9enov%C3%A1%20­om%C3%A1%C4%8Dka&sou­rceid=szn-HP#utm_source=sez­nam.cz&utm_me­dium=refferal&ut­m_campain=hp&ut­m_term=k%C5%99e­nov%C3%A1%20om%C3%A1%C4%­8Dka
Doplňuji:
Co je domácí supermarket?Měl jsi napsat,kde dotyčný bydlí,pak by se to hledalo jinak.Nejsem Jaguar.WuW

www

Beer díky a kdes to viděl?