Avatar uživatele
www

Ve kterém domácím supermarketu koupím křenovou omáčku a pod jakým názvem?

Kamarád nerad dělá omáčky a přitom je má rád. Kdysi jsem mu, lenochovi, poradil omáčku svíčkovou z pytlíku, byl spokojen a teď pro změnu shání zase křenovou 🙂
Doplňuji:
Ice-díky, recepty zná již ode mne, je to lenoch a vařit nechce ☹
Jaguar-ty obchody nejsou všeobecně dostupné a ten člověk chce jít do obchodu, přečíst a nakupovat, internet nemá ☹
Ale snad se to dá nějak sehnat či vymyslet..

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: www

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? beer před 3329 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
beer

Odpoveď byla označena jako užitečná

Tak ať si teda koupí běžně dostupný bešamelový základ (polotekutý v pytlíku) a do toho nastrouhá křen – nebo přidá, v případě jeho veliké lenosti, třeba krenex..
Doplňuji:
Tady je to určitě Albertu, ale mám pocit, že i Billa.

Upravil/a: beer

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?www Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
iceT

A přitom je to tak snadné-dělám křenovou z bešamelu-rozpustit máslo,přidat hladkou mouku,nechat zapražit,a fofrem zalít mlíkem a smetanou v poměru 1:1,namírné, ohni pak vařit asi 20 minut a poctivě míchat,taky to chce nechytlavý hrnec a pak tam jen nasypu křen ze sklenice.Jak se to vaří,tak to i houstne,takže v případě potřeby ředím vývarem z uzenýho,s kterým pak hotovou máčku podávám.Z koření pak použiju jen sůl.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

http://www.zbo­zi.cz/hledani/?q=k%C5%9­9enov%C3%A1%20­om%C3%A1%C4%8Dka&sou­rceid=szn-HP#utm_source=sez­nam.cz&utm_me­dium=refferal&ut­m_campain=hp&ut­m_term=k%C5%99e­nov%C3%A1%20om%C3%A1%C4%­8Dka
Doplňuji:
Co je domácí supermarket?Měl jsi napsat,kde dotyčný bydlí,pak by se to hledalo jinak.Nejsem Jaguar.WuW

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
www

Beer díky a kdes to viděl?

před 3326 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek