ahold

Ve které pražské nemocnici byste si nechali operovat kýlu?

Ve které pražské nemocnici by ste si nechali operovat kýlu?

Důvěra, přístup k pacientovi, prostředí, ale hlavně skvělí chirurgové?

Nejlepší odpověď
Palpatine

Nemocnice Motol

Rozhodně Motol. Sice nejsem z Prahy a neležel jsem tam. Ale co jsem slyšel od známých, tak je to dobrá nemocnice. Osobně jsem tam byl jen jako doprovod, ale mají tam vstřícný přístup. To se třeba nedá říct o takové nemocnici Fifejdy v Ostravě, kde žiji. To je děs. To radši ležet v Praze.

Další odpovědi
ivzez

Nemocnice na Homolce

tatanka

Nemocnice na Homolce

Lékařská péče či zákrok je odborně na výši ve všech uvedených nemocnicích. Prostředí bude asi nejlepší Na Homolce. Vlastní zkušenost, všude jsem ležel.

aliendrone

Nemocnice na Homolce

Vojenská nemocnice prý už není to, co kdysi. Spíš jde o to, které nemocnci se vyhnout VELKÝM obloukem a v Praze to jednoznačně vyhrává Bulovka! :)

Brblal

Nemocnice Motol

Ve všeobecné fakultní nemocnici na Karlově náměstí, tam mě operovali oči (úspěšně). V Motole mi operovali srdce (úspěšně).

GM

Ústřední vojenská nemocnice Střešovice

V žádné, mám to tam trochu z ruky.