Avatar uživatele
anonym

Vcerejsi rybolov ! 🙂 Pro ty z vas , kteri reagovali , nebo cetli , ze smim se synem na ryby :

2 kaprici a 2 cantati. 🙂 Prvnich 10 minut jsem mlcela , pak syn : No tak mamino ! Stejne to nevydrzis , tak povidej ! 🙂 Tak jsem se nadechla a monologem mluvila do 22.30. 🙂 Pak mu povidam ja : Vidis , a prezili jsme to. A syn : My ? Snad ja , ne ? 🙂 A dnes mi psal , ze zitra v 18.00 muzu zase ! Ale asi necham kluka radsi zregenerovat. -iv-
Doplňuji:
Led , ja mu i vypravela o odpovedich ! Prisaham ! Kluk mi to ale neveri , protoze ja jsem si do nedavna myslela , ze je na internetu jen jedna stranka !
A pred rybkama jsem mu koupila cele grilovane kure , tak je skoro jasne , proc me zase zve v utery. ☹ -iv-

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? Ella, rynek878, hanny 2, tom004 před 4706 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Berušinka

Gratuluji k úlovkům =)
Já myslím, že to pro něj byla změna, když tam měl maminu =) – v dobrém slova smyslu, myslím, že bych tam občas zašla, ale jak říkáte, nechte ho zregenerovat. Čeho je moc, toho je příliš.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
tom004

No vida,a pak,že mluvení vadí rybám.Houby vadí.Začnou poslouchat,přes­tanou si dávat bacha,a jsou na háku.Příště zas,a víc mluvit,úspěch zaručen.:))

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
led

Dobrá finta. Musím poradiť rybárom.
„Chytajte humánne bez háčikov, ryby ukecajte“, dobrovoľne vlezu do podberáku 😁
Prosím, poraďte, čo ryby najradšej počúvajú. Ďakujem. 🙂
Doplňuji:

  • iv-

takže téma odpovedi.cz na ryby zaberá 🙂

Upravil/a: led

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Nic ve zlém, ale příště bych mu dal na druhé ucho nějaký měřák na měření úniku slov od rodičů.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanny 2

Ahoj -iv-,průběh dobrý,docela jsem se pobavila,Tvůj syn je opravdu vtipálek a Ty taky!Můj syn taky přijde většinou jen když něco potřebuje nebo na obídek!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek