Vcerejsi rybolov ! 🙂 Pro ty z vas , kteri reagovali , nebo cetli , ze smim se synem na ryby :

2 kaprici a 2 cantati. 🙂 Prvnich 10 minut jsem mlcela , pak syn : No tak mamino ! Stejne to nevydrzis , tak povidej ! 🙂 Tak jsem se nadechla a monologem mluvila do 22.30. 🙂 Pak mu povidam ja : Vidis , a prezili jsme to. A syn : My ? Snad ja , ne ? 🙂 A dnes mi psal , ze zitra v 18.00 muzu zase ! Ale asi necham kluka radsi zregenerovat. -iv-
Doplňuji:
Led , ja mu i vypravela o odpovedich ! Prisaham ! Kluk mi to ale neveri , protoze ja jsem si do nedavna myslela , ze je na internetu jen jedna stranka !
A pred rybkama jsem mu koupila cele grilovane kure , tak je skoro jasne , proc me zase zve v utery. ☹ -iv-

Nejlepší odpověď
Berušinka

Gratuluji k úlovkům =)
Já myslím, že to pro něj byla změna, když tam měl maminu =) – v dobrém slova smyslu, myslím, že bych tam občas zašla, ale jak říkáte, nechte ho zregenerovat. Čeho je moc, toho je příliš.

Další odpovědi
tom004

No vida,a pak,že mluvení vadí rybám.Houby vadí.Začnou poslouchat,přes­tanou si dávat bacha,a jsou na háku.Příště zas,a víc mluvit,úspěch zaručen.:))

led

Dobrá finta. Musím poradiť rybárom.
„Chytajte humánne bez háčikov, ryby ukecajte“, dobrovoľne vlezu do podberáku 😁
Prosím, poraďte, čo ryby najradšej počúvajú. Ďakujem. 🙂
Doplňuji:

  • iv-

takže téma odpovedi.cz na ryby zaberá 🙂

venkovan

Nic ve zlém, ale příště bych mu dal na druhé ucho nějaký měřák na měření úniku slov od rodičů.

hanny 2

Ahoj -iv-,průběh dobrý,docela jsem se pobavila,Tvůj syn je opravdu vtipálek a Ty taky!Můj syn taky přijde většinou jen když něco potřebuje nebo na obídek!