Kepler

Vážení bratři prostatici, znáte opravdu účinný prostředek na léčku hyperplazie prostaty?

Kdo tím trpí (prý polovina mužů nad 50 let) ví, jak to ztrpčuje život. Na operaci se mi nechce a všelijaké ty patáčky ve stylu beta-blokátorů apod. nezabírají, stejně tak i různé čajíčky. Už jsem toho vyzkoušel mnoho. Co jsem ještě nevyzkoušel, jsou reklamou masivně propagované přípravky typu Prostamol uno aj. Máte někdo osobní zkušenost? Když jsem se ptal svého čurologa, tak jen s úsměvem prohlásil: neuškodí, asi tak. Ty má svatá prostato!

https://pixaba­y.com/cs/socha-d%C4%9B%C5%A5­%C3%A1tko-chlapec-pl%C3%A1%C4%8D-nah%C3%BD-1526419/

Nejlepší odpověď
aliendrone

Tímhle netrpím, protože jsem si preventivně zařídil polyurii skrzevá diabetes mellitus! Jo chlape, když se trénuje, tak se výsledky dostaví! ;) :D :D

Další odpovědi
orwell

Pokud se jedná o hraniční stav mezi normální/zvětšená, pak by mohl pomoci Prostamol Uno (volně prodejný), který je již zařazen mezi léky (inf. od lékaře). Musíš ale spotřebovat tak alespoň 2 balení po 90 tbl., než se dostaví zřetelný účinek. Takže očekávat, že se něco výrazně změní po pár tabletách je nesmysl. Jinak mezi opravdové léky patří např. Omnic Tocas, ale jen na předpis urologa. Pokud je to už ale dost za hranou, zbývá patrně jen chirurgické řešení, bohužel.
Nedávno jsem se dostal k dost zajímavé informaci o léčbě, pokud naleznu odkaz, vložím do diskuze. Ještě bych podotknul, že tímto neduhem trpí už i poměrně mladí kluci, kolem 40 let. Znám dva. Asi zanedbaný sex ☹

zjentek

A cos dělal, kdyžs měl řešit prevenci? Vysmíval ses onanům, že koukají na porno? No jo, no…

Mám takový neblahý pocit, že tvůj čurolog kecá, když z profesionálního pohledu prohlašuje, že prášky neuškodí.

Smůla, bratře, teď nezbyde, než věřit. Opravdu účinný prostředek ti dnes nikdo nezaručí, zvláště tady, kde tě nikdo nezná.

Kryšpín

Můj starší příbuzný má názor, prý pomáhá, když dáma provádí velmi kvalitní masáž přímo uvedené žlázy pánům tvorstva v patřičné poloze, rovněž dostatek sexu, jinak může chtíč zarůst mechem a zdravotním komplikacím, dále rozkošná dáma může pracovat zdarma, ale též za Eura.

Lékař by možná měl názor, když pán tvorstva přijde se svým opotřebeným chtíčem na urologii zavčas, existují blokátory na benigní zvětšování prostaty, když pán zanedbává svoji tělesnou schránku lze se pokusit nasadit léky typu zmenšení prostaty, jinak možno kvalitní operace za menší příplatek asi 150 tisíc, třetí den běháte jak rybička.

Rovněž částečnou roli hraje dědičnost, strava, bumbání stakanů a dostatečný pohyb.

Mariii

Tak za mě je určitě dobré o tu prostatu i preventivně pečovat. Protože spousta chlapů podle mě ani neví, kde ji má a vůbec se o ni nezajímá a pak to začnou řešit až bohužel pozdě. Já děkuju svý přítelkyni, že se mi o to tak dobře stará :D Vzala mě i na společnou masáž sem https://www.e­roticpraguemas­sage.com/masa­ze/ a ta masáž prostaty byla jako součást tý masáže.

Kepler

annas: není tak docela pravda, že na bylinky nevěřím. Kdysi jsem pil čaj ze slivoně africké a ten mi zabíral. Jenže dneska v lékárnách nevědí, co to je. Teď dokonce taky užívám doplněk stravy částečně rostlinného původu, ale na jiný problém (hrozí mi zhoršení zraku, ne-li oslepnutí).

annas

Máte pravdu. Našla jsem na netu, že tato švestka – Pygeum africanum je oparvdu výborná na tyto problémy.

V lékárně se dá koupit těžko, Zde něco ze Vsetína.

https://www.ces­kaordinace.cz/py­geum-pro-ckr-1058-9758.html

--
S těma očima je to opravdu nepříjemné.

Každému ale vyhovuje něco jiného. Vím to, protože bylinkami se léčim hodně dlouho. Ale je třeba, aby Vás někdo „vedl“.

annas

vy na „bylinky nevěříte“, ale zkuste vrbovku.
https://www.i60­.cz/clanek/de­tail/19916/vrb­ovka-malokveta-na-zbytnelou-prostatu

https://www.by­linkyprovsechny­.cz/byliny-kere-stromy/byliny/225-vrbovka-malokveta-ucinky-na-zdravi-co-leci-pouziti-uzivani-vyuziti

Léčím se bylinkamii od fy Diochi, takže vím, že mají prostředky na léčení.

https://www.di­ochi.cz/rozmno­zovaci-soustava/prostata

Vložila jsem vám odkazy, jen upozorňuji, nic nevnucuji. Rozhodnutí je na každém, zda si vybere „chemii“ nebo „přírodu“.

annas

vy na „bylinky nevěříte“, ale zkuste vrbovku.
https://www.i60­.cz/clanek/de­tail/19916/vrb­ovka-malokveta-na-zbytnelou-prostatu

https://www.by­linkyprovsechny­.cz/byliny-kere-stromy/byliny/225-vrbovka-malokveta-ucinky-na-zdravi-co-leci-pouziti-uzivani-vyuziti

Léčím se bylinkamii od fy Diochi, takže vím, že mají prostředky na léčení.

https://www.di­ochi.cz/rozmno­zovaci-soustava/prostata

Vložila jsem vám odkazy, jen upozorňuji, nic nevnucuji. Rozhodnutí je na každém, zda si vybere „chemii“ nebo „přírodu“.

Kepler

Zjentek: na to prevence neexistuje. Maj to i starší čurologové.

zjentek

Nekecej. Když nezabírala soulož, měls zkusit dupačku! Jak to teď (když je pozdě) můžeš vědět?

orwell

Podívej se ještě sem: https://www.no­vinky.cz/muzi/481141-petiminutovy-zakrok-dokaze-vylecit-zvetsenou-prostatu-i-bez-operace.html?ut­m_source=www.sez­nam.cz&utm_me­dium=sekce-z-internetu

Kepler

Jo, o těch nových metodách invazivní a šetrnější chirurgie jsem taky něco četl, dokonce je jich víc. Ovšem z debaty těch, kteří je absolvovali, to na nadšení moc na fórech nevypadá. Navíc s tím začíná jen pár nemocnic v republice. Omnic Tokas: jedno z prvních, co mi bylo předepsáno, taky na h…

Kepler

Alien: polyurie je když čuráš všemi tělesnými otvory nejednou? 🙂 Neboj, vím, co to je. Moribundus melitus si kvůli tomu pořizovat nebudu, už se na to léčím taky. Stejně kecáš, leješ do sebe pivo jako Švejk a pak se divíš.