michalds

Který je váš oblíbený zákusek?

Nejlepší odpověď
Edison

jiný - uveďte:

Já nejsem vybíravej.. Snim šecko… 😁

Další odpovědi
yuko

věneček

Ani si nevzpominam, kdy jsem mela naposledy zakusek. Letos to ale nebylo.
Pokud bych mela na zakusek chut a mela bych si z tech 4 vybrat, tak bych si dala venecek nebo laskonku. Ale je jsou tak sladke, ze na ne chut nemam.

Jiří Bohumil

jiný - uveďte:

Sněhová trubička – alias kremrole.

Kepler

jiný - uveďte:

větrník

Dochy

jiný - uveďte:

Rakvičky se šlehačkou – bez rakviček
Jinak větrník, věneček, kremrole, hraběnčiny řezy, štrůdl…

quentos

jiný - uveďte:

Pařížský čokoládový dort a valašský makový frgál.

Anikitos

špička

I větrník, věneček, štrůdl, čokoládové dorty, řezy, mraky, kobliha (čokoládová s pudinkem), tvarohové zákusky, koláče/frgály (hlavně ovocné), štafetka, tiramisu a spoustu dalších.. :DDD

A kávové specialitky jako jsou tyto:
https://www.a­petitonline.cz/me­nu/26-kavovych-dezertu-ktere-vas-nabiji-energii
:)

Mc Merkurion

jiný - uveďte:

… pohřební duo …

… to je česká verze indiánskýho pohřbu ( rakvička,věne­ček,indiánek) …

Arne1

jiný - uveďte:

štafetka

jáára

věneček

aliendrone

jiný - uveďte:

Až na tu laskonku jsou to všechno moc dobré zákusky, jenže NEJLEPŠÍ je dámské ňadro! Pravda – nedá se moc kousat (i když jsou i tací ;) :D), leda tak velice zlehka, spíš ožužlávat – ale kam se na to hrabou všechny cukrářské výrobky!!! ;) :D :D

Vennndyy

věneček

Brblal

jiný - uveďte:

Sním cokoli, občas si zákusek koupím, dále tady dělají v jednom pekařství vdolky (čerstvé a se šlehačkou), a kremrole a v pátek vánočku (občas koupím celou, rodina ji přes víkend sní celou).

Když jsem ležel v nemocnici Homolka, dostal jsem chuť na sladké, oni tam mají přímo v nemocnici cukrárnu, „punčový řez“ mi udělal radost…

Matthew

jiný - uveďte:

Punčový dort alá punčák :)

kodl67

jiný - uveďte:

hlavně větrník a potom špička.

GM

jiný - uveďte:

Větrník – mnou vyrobený.

orestez

jiný - uveďte:

dubraro

věneček

Ale už jsem ho neměl, ani nepamatuju.

jirka F

jiný - uveďte:

Tiramisu.

michalds

Mc Merkurion: věneček a rakvička?

Brblal

Také si občas koupím roládu, je asi 20 cm dlouhá, doma ji dám na tácek a vedle nůž a talířek a kdo má z rodiny chuť, kousek si uřízne a během 3 – 4 dnú zmizí celá. Bývá piškotová, kokosová nebo čokoládová.

Když už jsme u sladkého, občas koupím papírovou krabici plnou nanuků MÍŠA a dám ji do mrazničky, opět do týdne zmizí celá.