Tonie

Váš nejkurióznější úraz, nebo situace při které se stal?

Tahle zvídavá otázka mě napadla včera.
Já osobně jsem strašnej nešika, pořád padám, zakopávám, něco shazuju, vylívám, polívám, vrážím do někoho, rozbíjím věci..

U nás doma vždycky sbíhám schody tím způsobem, že poslední dva schody skočím. A před pár dny jsem skočila, ve vzduchu jsem asi o něco zakopla, protože jinak nevím co jsem udělala (:D) a po dopadu jsem si dupla levou patou na pravý palec na noze. Pěkně to bolelo, protože jsem si ho zadupla celou vahou a doteď, když palec ohnu, píchá mě v něm.
A takových úrazů se mi už stalo plno.

Proto mě napadá otázka.. jaké je vaše nejzajímavější, popř. nejvtipnější, nejdivnější zranění nebo situace, při které vzniklo.

(není to žádná morbidita, jsem jen zvědavá :D a myslím že by se dalo najít plno srandovních historek x) )

Nejlepší odpověď
dudu

Před několika léty jsme spolu se svým poněkud zbrklým bratrem nakládali na valník chlévkou mrvu. Protože dobře znám co umí, byl jsem neustále ve střehu. Stačila však chvíle nepozornosti a bratříček mně zapíchnul do zadku vidle. Já zařval jako tur, on koukal jako nemocné tele. Napřed jsme museli na tetanovku a pak jsme provedli vydatnou vnitřní desinfekci. Přežil jsem, ale od té doby si ho raději držím od těla právě na tu délku vidlí, což je ostatně dobré praktikovat i ve vztahu k některým etnikům…

Další odpovědi
led

Svojho času som vynašla nový rýchly a pohodlný spôsob oberania hrušiek. Vyliezla som na strom, Po páde na zem som z odlomeného konára už len pohodlne dooberala. (bez úrazu, ale len pre kaskadérov)
Mladosť – pochabosť 🙂

HDMI

Já si na to nepamatuju ale rodiče říkali že ve 2 letech jsem prorazil akvárium.

iceT

Kdysi dávno jsem spadla z višně,:-)nesmějte se,opravdu ten strom byla višeň,odložila jsem kolo,vylezla nahoru a tak zaujatě jsem trhala,že jsem si nevšimla,že větve pode mnou
jsou čím dál tenší.Když jedna pode mnou rupla,zůstala jsem viset jen za ruce,ale ta větev,které jsem se zuby nehty držela taky nebyla z těch nejsilnějších,čili pode mnou rupla taky.Já tedy letěla dolů,kolo naštěstí bylo mimo dosah mého těla,jinak bych ze špic vymotávala ještě dnes,já dopadla na nohy a překulila se kotoulem vzad(snad)protože dopad naštěstí neměl žádné následky,jen mě druhý den strašně bolely všechny svaly od krku až dolů.
Jindy,taky při jízdě na kole,jsem jaksi opomněla že mám zátěž na řídítkách,jsem zkusila jet bez držení,což by tedy nebyl problém,ale byla tady ta zátěž a co asi tak udělají řídítka,když jsou zatížena jen z jedné strany,že?Takže jsem se taky vysypala na asfalt.
Na ZŠ v 89 roce jsme nacvičovali stojku s oporem o zeď a když učitelka řekla,že kdo si troufne,může dělat stojky s oporem spolužačky,šla jsem do toho taky.Jenže jsem se moc rozmáchla nohama,spolužačka mě nechytila a já jsem dopadla na ni.Jí se nic nestalo a já jsem si zlomila klíční kost.