SinceX

Váš názor..?

Poslední dobou, cca 2 týdny, je tady skoro válka mezi uživateli a to mezi paní ZAJ-PO a Paní Jahodou, to samé i s Quentosem a Paní ZAJ-PO. Vím, že bych se do toho neměl asi moc vrtat ale proč bychom si tu nemohli vytvořit pěkný kolektiv. Chtělo by to sjednotit, nemyslíte? Piště a odpovídejte všichni, čím více lidí, tím lépe :)

Nejlepší odpověď
kropitko

Já myslím,že tahle diskuze,je zcela zbytečná,kdo chtěl,ten se k tomu vyjádřil,já to beru,jako pro mě uzavřenou věc, která si nezaslouží větší pozornost.

Další odpovědi
quentos

Podle mě tu žádná válka není a máme se tu všichni rádi; podle Murphyho zákona se však vždy v takovéto ideální situaci vyskytne nějaký prudič a začne prudit. V tomto případě tímto prudičem byla Zaj-Po; jenže jestli si chtěla získat respekt a přivést nás k Bohu, dělá to takovým způsobem, že všichni hledíme dělat opak. Já se ve válečném stavu být necítím, jen zkrátka občas odrážím její agresivní útoky, to je celé. Její výpady jsou naprosto scestné. Zaj-po, vy nejste (a záměrně nepíšu velké V) věřící, nýbrž pánbíčkářka, a to je veliký rozdíl.

dudu

Konfrontace názorů, třeba i po „italsku“ čistí vodu a ovzduší. A rozdílné názory nelze řešit jinak, než komunikací a kritikou, i když občas létají třísky. Uhýbat před poněkud agresivní formou prezentace názorů od paní ZAJ-PO by podpořilo šíření extremních teorií a ty byly vždy nebezpečné a zhoubné. Možná by byla dobrá inkvizitorka, ale ti pak upalovali lidi.

Pro odlechčení: jeden můj kolega občas říkával, „nenechme si srát na hlavu, otevřme konečně ústa“!

panenka

Milý Sintexy taky jsem si toho všimla raději si takových věcí zkrátka nevšímat nereagovat a hotovo.

iwetax

Otázky ZAJ-PO nečtu, protože se o boha nezajímam ani o tom nic nevím. Navíc to píše nesrozumitelně. Ale asi si to teď přečtu.

Jahoda

Milý Sintexy,

paní Zaj-po napsala otázku „Co se tu hádáte jako sršni, když říkám pravdu?“. Já ji odpověděla a ona mi ihned napsala veřejně, něco ve smyslu, abych se nad svou odpovědí zamyslela. Napsala jsem jí odpověď, tak se klidně koukněte. Rozruch vyvolala právě ona, a to ve chvíli kdy , opět, veřejně napsala Quentosovi, proč jí neodpověděl ohledně její předešlé otázky na hubnoucí čaj. S paní Zaj-po se hádat nechci a ani nebudu. To, že nám tu psala, že se protivíme Duchu Svatému, Ježíši, Bohu apod., je velice hloupé. Této paní samozřejmě nic nevyčítám a pokud chce věřit v tuto Víru, ať si věří, ale ať nás ostatní do toho neplete. Všimla jsem si, že u jedně její „otázky“ bylo hodně lidí, kteří se jí snažili naznačit, že je to v podstatě nezajímá a nemají o to zájem. Paní by se měla nad sebou velice rychle zamyslet a vzít si vše k srdci. Potom si možná uvědomí, že rozruch začal její vinou. Hádat už se nebudu a paní Zaj-po jsem napsala, že když mi bude chtít něco vzkázat, může, ale ať mi to napíše do e-mailu a ne veřejně. Sintexy, to, že jste o tom začal hovořit mi vůbec nevadí. Právě naopak. Ráda bych všem ujasnila, že nestojím o hádky s paní Zaj-po, ale o to, aby se to konečně vyjasnilo. Doufám, že mne alespoň někdo pochopí 🙂

GangstaHelper

Přílévání oleje do ohně…

anonym

Po zkušenostech,špat­ných,dost těžce snáším ortodoxní přemlouvače(čky)­.Nulová tolerance k odlišným názorům.Agresivita těchto lidí je zjevná,neochvějné přesvědčení o své pravdě, za každou cenu......A je úplně fuk,o co jde.Fanatici.Zrovna dnes – New York – to by byl průser.!

Nuk nuk

Víte, uživatelka Zaj-Po, je poněkud zvláštní osoba, hlásá sice hezké věci, ale bohužel špatným způsobem. Navíc má tendence záměrně provokovat, a čím více se názory dotyčného budou rozcházet s jejími, tím spíše do něj bude „šít“. Problém je víceméně na její straně.

Co se týče války, ta už tady byla dříve, než se objevila Zaj-po. Jednotný kolektiv považuji za nereálné přání.

Džanička

Já na ty blbosti vůbec nereaguji,a ani to nečtu,nezajímá mě to,když už si od zaj-po něco přečtu,a i když to pak ve mě úplně vře,tak na to nereaguji,protože to nemá smysl.Kdyby jí na ty její otázky nikdo neodpovídal,tak ona dá za chvíli pokoj.Mě připadá také jako panbíčkářka nebo nějaká sektářka.Nevím o co jí jde.Také je zvláštní že Jahodu pořád někdo osočuje,Pink,ZAJ-PO,kdo bude další???

ReHu

Jak jsem už psala, navrhuji z-p ignorovat, jinak si myslím to bude na dlouho.

led

Sledujem pozorne reakcie na tento „boj“. Myslím si, že tento problém dokázal spojiť užívateľov v jeden kolektív.
„Rozdel a panuj“ v opačnom garde – Zlučuj a spolupracuj

člověk

ať se perou,hlavně,že se nefackují,je to lidské,prostě těžko se někomu vyvrací názor,ale na to mají právo

Blecha

jenom čekám kdy napíše ZAJ-PO :D