Vendys2

VÁŠ NÁZOR? :)

http://www.bles­k.cz/clanek/zpra­vy-udalosti/189496/ze­manuv-plan-nepujdete-k-volbam-dostanete-pokutu-5-tisic.html
Nevracíme se zpět ke komunismu? Jen aby nám nediktoval, i koho máme volit…

Nejlepší odpověď
anonym

Kdybychom se vraceli ke komunismu, fungovala by cenzura. Dnes (zatím) funguje svoboda slova, projevu a vyznání, tak ať si každý říká co chce a veřejnost ať si udělá
obrázek. Užívejme si toho, pokud nastoupí Zeman se svým přístupem k novinářům a nezvládnutými emocemi, bude jinak…

Další odpovědi
quentos

taky mám ten pocit. Co ten od jisté doby předvádí, člověk nestačí zírat, a to jsem ho měl za inteligentního člověka.

mosoj

Pocity nechte stranou. Jednak komunismus nikdy nebyl a jednak kdyby jsme se vraceli do doby starých pořádků, tak by bylo voleno jednohlasně, manifestačně i bez těch pokut.Blesk sice občas čtu ale, je třeba ho brát jenom jako rozptýlení!
Doplňuji:
V Blesku také dnes bylo, že docent Pirk se měl vyjádřit, že nárok na lékařskou péči budou mít jen lidé kteří přijedou v BMW !!!!!!!!
Co je na tom pravdy nevím, ale nereálné to není.

anonym

Můj názor je, že občas stačí vzít rozum do hrsti a nepřemýšlet o hovadinách, které řeší Blesk.
Předvolební boj pokračuje a oba kandidáti se v něm zřejmě plně vyžívají. Nepodléhejte panice a uvědomte si, že pravomoci prezidenta jsou dost omezené. Je pravdou, že i přes tato omezení nám pan Klaus dokázal nejednou „zavařit“.
Přežijme víkend a uvidíme, jak celý ten humbuk vlastně skončí.
Volit běžte sami za sebe podle vlastního přesvědčení. Každý soudný člověk ví, co chce. Není třeba, aby mu názory vnucovala média poplatná politice.
Chtít po nevolících voličích pokutu, je nesmysl, který zde komunisti nezavedli. Bylo by to něco úplně nového. Nepodsouvala bych partajníkům veškeré nešvary, které někdo v ČR vymyslí. Ono je tu dost chorobných mozků, aby praktiky KSČ bez mrknutí oka „převálcovaly“.

M.

Celou dobu ho mám za člověka, který je schopen vrátit sem tenhle systém.

badisko

No pokud chces vedet opravdu muj nazor tak ten je …ze tu tvou adresu http://www.blesk.cz…vubec neotevru …je to precejen blesk …:D a nechci si kazit zatim peknej podvecer…z ko­nunistu se nadavalo na komunisty …dnes se nadava na tento system …lidi budou za kazdeho systemu nespokojeni ..jsme uz takovi a zadny system neni bez chyby…me to nejak netrapi a jsem tak do jiste miry spokojenejsi..