LauraMasova

Vaříte podle internetových a TV pořadech o vaření? Jako napr Prostřeno, U Haliny v kuchyni apod? Pokud ano, proč?

Ovlivňuje to nějak Váš jídelníček? Z jakého důvodu byste vařili nebo vaříte podle pořadů o vaření?

Nejlepší odpověď
Mravenec

Ne, nesleduji ani tyto pořady.

Další odpovědi
Filip84

Ne, protože:

  1. se v tom nevaří, jenom přemísťují a upravují suroviny,
  2. vaření není o receptech, ale o technologických postupech, recepturách a zbožíznalství. To se musí naučit, pak někde nachutnat a něco i vidět,
  3. gastronomie je, jako právo nebo filosofie: všecko už je vymyšlené, odzkoušené, stačí nevymýšlet cockotiny a bude dobře.

Drap

Ne nikdy.

paul1

Máme vyzkoušené rodinné recepty, vaříme podle nich.

marci1

Ne, nevařím, ani tyto TV pořady „o vaření“ nesleduji. Mám dojem, že je už „převařeno“, na každém kanále se „vaří“. 🙂