Pavel1212

Vaření párků

Vařím párky. Jak dlouho je vařit? Díky

Nejlepší odpověď
anonym

To je vážně vážně myšleno?
Párky se „nevaří“- ony se ohřívají.
Není CO vařit-už jsou.

Další odpovědi
HerbiG

15 minut maximalne .. nejak kolem tech 10 delam ja .. :)

martina1g

až začne voda vařit, tak nechat vařit ještě asi 2 min.Martina

HOMER

záleží na druhu..klobásu vařit můžeš i deset minut,ale jemné (tenké) párky se nevaří jen ohřívají a to jen velmi mírně,aby nepraskly.Dá se říct,že párky,klobásy a točené salámy které se dají opékat na ohni,budeme krátce vařit(max. těch 10 min.),ostatní nevaříme nebo jen velmi krátce(do 1 min.)a to na nejslabším stupni.

Michal

Až začne voda vřít, kde už jsou párky,asi5–6 minut.Pozor,aby vám nepraskly!

panenka

dám do vařící vody a vařím 5–6 minut