Vanocni kosicky. Delam poprve. Formicky mam vymazat, nebo jen vysypat ? A cim. ? 🙂 Diky. -iv-

Nejlepší odpověď
hanulka11

já ani nevymazávám ani nevysypávám …z lineckéh těsta – musí se nechat chvilinku schladnout a vyklepnou se krásně
Doplňuji:
staré hospodyně nikdy formičky nemyly, protože my si myslíme jak voda s jarem pěkně vše vymyje a to je chyba…mám na to pěkně štětec plochej a vyčistím je štětcem po vyklopení cukroví – vyzkoušejte a nemusíte se pracně vymývat a odpadne vám strach, že se vám cukroví nevyklopí

Další odpovědi
Nikkol

já to jen vymazávám máslem. Maminka sádlem..

Katusa

Pokud máte nové, určitě vymazat, my máme už letité a i když se po každém použití umývají, už nevymazávám a přesto jdou krásně vyklepnout