NIKI234

VÁNOČNÍ DÁREK

CO BY STE DALI SVÉMU OTCI A MATCE …JE MI 15 A MÁM OMEZENÉ FINANCE…CO BY UDĚLALO RADOST VÁM ??

Nejlepší odpověď
brillant

Již se to tu mnohokrát řešilo, používejte vyhledávání. http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=d%C3%A1rek%20k%20v%­C3%A1noc%C5%AFm

Další odpovědi
bolak

Já jim do dvaadvaceti kreslil obrázky abych ušetřil.

anonym

JJ, řešilo se to tady, ale asi teda nedořešilo, já jsem od synka, když mu bylo 15 let dostala velkou encyklopedii, ale to je moc drahé, tak třeba pěknou sponu do vlasů a tátovi pero.