zenda

Doporučíte vanu s dvířky? Jeden z rodičů se špatně pohybuje a chtěli bychom pořídit vanu, do které by snadno vlezl.

Vana s dvířky – jeden z rodičů se špatně pohybuje a chtěli bychom pořídit vanu, do které by snadno vlezl.

Údajně takové vany existují. Chci se zeptat, kde by se takový výrobek dal sehnat a zda má někdo zkušenosti s tímto výrobkem. Sprchový kout odmítl.
Předem děkuji za odpověď.

Nejlepší odpověď
elkon

Stačily tři vteřiny. https://www.go­ogle.com/sear­ch?q=vana+s+dv%C3%A­D%C5%99ky&oq=Va­na+s+&aqs=chro­me.1.69i57j0l3j6­9i60j0.14130j0j8&s­ourceid=chrome&i­e=UTF-8

Další odpovědi
Kryšpín

Nemám zkušenosti, ale na výstavě jsem zahlédl ceny od 60 tisíc výše, anebo zvolit nízkou vanu

nyjono

Jak píše elkon.
Zadání a vyhledání na google by bylo rychejší, než psát tvou otázku sem.

kristýnary

Můžu se zeptat, z jakého důvodu odmítli sprchový kout? Jsou v nich sedátka, takže by se tam mohli posadit a pohodlně se osprchovat. Navíc sprchový kout by jim v koupelně nezabíral tolik místa, takže by tam měli i víc volného prostoru. Zkuste mrknout na tento článek http://www.du­mazahrada.cz/by­dleni/koupelny/26062-sprchove-dvere/ . Když byste si vybrali sprchový kout se zalamovacími dveřmi, jako máme my, měli by rodiče dostatečně velký vstup do sprchového koutu, takže jestli ho nechtějí proto, že se obávají, že by se jim do něho špatně nalézalo, tak tyto obavy nejsou na místě.

tatanka

Pro nyjono, Zenda žádal o zkušenosti a ty se tak rychle najít nedají.

nyjono

Píše: Údajně takové vany existují. Chci se zeptat, kde by se takový výrobek dal sehnat …
Zkušenosti jsou psané jako podružný dotaz. Prvotně žádá o to, zda vůbec existují.