Vadí vám, když se někdo na veřejnosti muchluje?

PS: Bonus otázka. Má slovo muchlovat něco společného s mouchami?

Nejlepší odpověď
dubraro

Kluk s holkou mi nevadí.
Pokud jsou to dva chlapi, tak se mi z toho zvedá kufr.

Další odpovědi
Muffz

Záleží, co se myslí pojmem muchlovat. Držení za ruce a objímání s nějakou letmou pusou mi nevadí, ale bezhlavé pubertální cicmání mi přijde nevkusné a nespolečenské. To odpouštím jen těm třináctiletým děckám, co chtějí všem ukázat, že někoho mají, a proto jsou přece skoro dospělí.

Gestas

Jo, vadí mi, když to někdo dělá v místě, kam se zrovna dívám. Štve mě, že musím uhývat pohedem (připadám si strašně blbě, když se dívám na ně).

zjentek

Přímo tohle až tak ne, ale vadí mně, když ženský u vody vytahujou holý bobry mimo nudapláž, zvláště pak podél cyklostezky… několikrát jsem už málem nabuřil do keřa, sudu na odpadky atd.

Anikitos

Když si dají pusu nebo krátký polibek mi nevadí, ale když se tam bez ustání olizují a osahávají se, tak to už mi vadí.

Myslím, že s mouchami to nemá nic společného, spíš se slovem muchlat/smuchlat.

ivzez

Vadí.
Některé věci podle mne patří do soukromí.

Odeslala jsem moc rychle.

Letmý polibek ani držení za ruce nebo
kolem pasu nevnímám jako muchlování.

Myslím, že muchlování má s mouchami společného snad jen
to, že muchlování na veřejnosti může být stejně otravné.