Štěpánka1111

Přijali mě na stř. školu, obor operátor–skladník. Myslíte, že mě vezmou, když mi hrozí pětka a dvakrát neklasifikování?

V pololetí jsem byla přijata na střední školu, a to na obor operator skladnik, a to z 8 třídy s 2 nkama a 5 a teď na konci roku mi ma vyjít opět nko a 5 z matiky, myslíte, že mě ještě vezmou, nebo vyhodí? Střední chce, abych si koupila i učebnice, nevim, jestli me nevyhodi, kdyz uvidí, ze jsem mela nko

Nejlepší odpověď
annas

Vaše otázka je nepřesná. Zřejmě vás podmíneně přijali na školu, která končí s výučním listem . V potvrezení o přijetí nemá nic napsané o ukončení ZŠ?

Zřejmě jde o obor operátor–skladník.

"Podmínky přijetí na jedné škole

ukončení povinné školní docházky
splnění kritérií přijímacího řízení
zdravotní způsobilost potvrzená lékařem na přihlášce ke studiu!

Z toho vyplývá, že stačí mít ukončenou povinnou devítiletou školní docházku.

https://www.od­bskmb.cz/opera­tor-skladovani

Zeptejte se na škole, na niž jste se přihlásila, dovíte se víc. Vaše vysvědčení zřejmě ještě ve škole neviděli.

Další odpovědi
elkon

No to máš asi smůlu a při té tvé češtině se ani nedivím. A pokud by tě přijali, tak tě s tím tvým přístupem stejně brzy vyrazí.

Reganois

S 5? Opravdu? Musíš zabrat, protože nedostatečná je silná překážka. A nko znamená, že nemáš dostatek přítomných hodin, to se musí taky nějak nahradit, ne? Jak může někdo odejít s neklasifikovaným předmětem? Já jsem i s trojkama byl už nervózní, aby mě vzali.

autacek

Jestli tě již přijali, tak jsi přijatá. Pokud je však předtím podmínka dokončeného základního vzdělání a to v osmé třídě nemáš, pravděpodobně budeš muset nejprve splnit tuto podmínku.

GM

Píšeš, že tě přijali, tak co se ptáš! To tedy udělali terno.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

autacek

@annas ukončenou povinnou školní docházku mít bude, na to stačí chodit do školy 9 let (patrně jednou propadla), nespletla jste se ve svém závěru?

annas

autacek

děkuji, Přepsala jsem se, nebude mít základní vzdělání. Opravím.