Avatar uživatele
Štěpánka1111

Přijali mě na stř. školu, obor operátor–skladník. Myslíte, že mě vezmou, když mi hrozí pětka a dvakrát neklasifikování?

V pololetí jsem byla přijata na střední školu, a to na obor operator skladnik, a to z 8 třídy s 2 nkama a 5 a teď na konci roku mi ma vyjít opět nko a 5 z matiky, myslíte, že mě ještě vezmou, nebo vyhodí? Střední chce, abych si koupila i učebnice, nevim, jestli me nevyhodi, kdyz uvidí, ze jsem mela nko

Zajímavá 0 před 1038 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Vaše otázka je nepřesná. Zřejmě vás podmíneně přijali na školu, která končí s výučním listem . V potvrezení o přijetí nemá nic napsané o ukončení ZŠ?

Zřejmě jde o obor operátor–skladník.

"Podmínky přijetí na jedné škole

ukončení povinné školní docházky
splnění kritérií přijímacího řízení
zdravotní způsobilost potvrzená lékařem na přihlášce ke studiu!

Z toho vyplývá, že stačí mít ukončenou povinnou devítiletou školní docházku.

https://www.od­bskmb.cz/opera­tor-skladovani

Zeptejte se na škole, na niž jste se přihlásila, dovíte se víc. Vaše vysvědčení zřejmě ještě ve škole neviděli.

Upravil/a: annas

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
elkon

No to máš asi smůlu a při té tvé češtině se ani nedivím. A pokud by tě přijali, tak tě s tím tvým přístupem stejně brzy vyrazí.

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Reganois

S 5? Opravdu? Musíš zabrat, protože nedostatečná je silná překážka. A nko znamená, že nemáš dostatek přítomných hodin, to se musí taky nějak nahradit, ne? Jak může někdo odejít s neklasifikovaným předmětem? Já jsem i s trojkama byl už nervózní, aby mě vzali.

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
autacek

Jestli tě již přijali, tak jsi přijatá. Pokud je však předtím podmínka dokončeného základního vzdělání a to v osmé třídě nemáš, pravděpodobně budeš muset nejprve splnit tuto podmínku.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
GM

Píšeš, že tě přijali, tak co se ptáš! To tedy udělali terno.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
autacek

@annas ukončenou povinnou školní docházku mít bude, na to stačí chodit do školy 9 let (patrně jednou propadla), nespletla jste se ve svém závěru?

před 1038 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

autacek

děkuji, Přepsala jsem se, nebude mít základní vzdělání. Opravím.

před 1038 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek