Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

na samotě u lesa, polosamota

Líbilo by se na samotě, někde v lese, mít dostatek pozemků okolo. Je to ale spíš sen. V současnosti bydlím v obci asi s 1500 obyvatel. Má to svoje nedostatky, ale i celou řasu kladů. Takto mě to vyhovuje a zřejmě už nebudu měnit.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Rokio

menší město do 50 000 obyvatel

Ve městě, kde žiji, je skoro všechno a přitom zde není moc znečištěné ovzduší, poblíž je NP a je tu dost přírody. Jedná se město, které má kolem 30.000 obyvatel.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
klumprt

menší město do 50 000 obyvatel

Žiju ve městě lehce nad 10000 a vyhovuje mi to. Má to ještě takový venkovský styl, kdy potkáváte spoustu známých tváří, kdykoli vyrazíte ven. Potkáte občas i starostu nebo obecního pošuka. (Někde možná v jedné osobě.) Přitom je tu nemocnice, výběr základních i středních škol, obchody, firmy a nejdůležitější úřady, které obyčejný člověk čas od času potřebuje. Kino, koupaliště, divadlo, fotbalový, atletický a zimní stadion. Katolický, evangelický kostel, Husův sbor a hnízdo jehovistů. Na nádraží staví rychlíky. Nelezou sem žádné davy turistů, na druhé straně je tu dostatek hezkých zákoutí.

Upravil/a: klumprt

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jiří Bohumil

menší město do 50 000 obyvatel

Já to mám celkem ideální a spojené s více body ankety. RD – vesnice s cca 1000 obyvateli, vzdálenost 1 km od města s cca 25000 obyvateli, a chatu 7 km od bydliště „na samotě u lesa“. 🙂

Upravil/a: Jiří Bohumil

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aliendrone

velkoměsto

I když si poslední dobou pohrávám s myšlenkou „samota u lesa“, pokud budu k sobě upřímný, tak jinde než ve velkém městě bych nejspíš žít nedokázal. Pár let jsem žil mimo Prahu (do 30km od stověžaté) – NIKDY VÍCE!!!

Na jednom konci obce se uprdneš a než dojdeš na druhý konec, tak tam KAŽDÝ VÍ, že jsem se „pos.al až za ušima“!!! Krámy zavírají večer v 6 (chléb není už v 15:00 a že bych udělal nákup ve 3 ráno… utopie)! Ruku na srdce – chcípl tam pes!

Buď samota nebo na všechno plné pecky – nic mezi tím neberu! ;) :D :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

menší město do 50 000 obyvatel

Velká města stačí navštívit jen občas, jinak žiji v menším městě do 50 000 obyvatel a proto volím to.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Anikitos

na samotě u lesa, polosamota

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

na samotě u lesa, polosamota

Nejlépe v hájence. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

na samotě u lesa, polosamota

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
michalds

vesnice do 1000 obyvatel

Což se mi teď splnilo. A uprostřed hor. Nevýhodou je, že každý zná každého a na vesnici se drby šíří rychle.

Upravil/a: michalds

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
(O_o)

menší město do 50 000 obyvatel

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Odpovedi18

menší město do 50 000 obyvatel

Menší město do 50.000 obyvatel a na větší nákupy do velkoměst.
A když samotu, tak někde koupit chatku

Upravil/a: Odpovedi18

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michálek1245

vesnice do 1000 obyvatel

Za mě osobně je to nejlepší ve vesnici do 1000 obyvatel. Když je to nad 500 a více, tak tam bývá většinou už nějaké slušné zázemí a vybavenost a nebývá to daleko od nějakého rozumně velkého města. Na druhou stranu to poskytuje ten vesnický klid, kdy si vytáhnete venkovský zahradní nábytek a prostě jenom relaxujete u kávy. Takže ideální kombinace. :)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek