Kalla

V noci jsem psala příteli na Messenger v mobilu. Byl aktivní a u každé zprávy se ukázalo přečteno. On spal. Je to možné?

Bylo to přečteno

Nejlepší odpověď
Dochy

nestačí na messenger aby zůstalo otevřené okno messengeru?

Další odpovědi
aliendrone

Je, třeba to zaspal a nepamatuje si. Nebo to četl někdo jiný. Nebo… nechápu, co se ti na tom jeví nemožného. :) ;)

Lgee

Pravděpodobně šlo o duchy.

agentpv

A kontroluje – nečte mu messenger milenka…??

Roman71

Že se přijatá zpráva objeví na displeji odemčeného telefonu, respektive na jeho hlavní obrazovce, kde je právě otevřená zmíněná aplikace, ještě neznamená, že si zprávu musel někdo přečíst 😉 ..možné to tedy je.

Arne1

Bylo to „přečteno“, nebo „zobrazeno“?

Kelt

Dá se nastavit libovolná doba na odeslání zprávy a dále také funkce, že zpráva byla přečtena. Jde si tak vybrat určitá čísla a mobil to automaticky vyhodnotí. Já taky už odpovídám automaticky členům rodiny, takže mobil to zvládne taky.