C-system

V MOROTU-FRIDEX – poradíte?

mam otazku vymenil jsem tesneni pod hlavou ale kdyz naleju vodu nebo fridex tak vyteka olejovou vanou,vypustnim sroubem je to v poratku nebo jsem tam neco splatne udalal dekuji

Nejlepší odpověď
tom004

Nejsem automechanik,ale řekl bych,že je někde prasklý blok motoru,pokud vyměněné těsnění tzv. sedí.Ale třeba se tu najde nějaký automechanik a odpoví.

Další odpovědi
Hlada

Fridex nemůže vytékat olejovou vanou. Chladicí kapalina se nesmí dostat do oleje ani při provozním tlaku, který může být kolem 100kPa. Nejspíš jste vyměňoval těsnéní pod hlavou kvůli nějaké závadě, která nebyla odstraněná. Může být prasklá hlava, blok, špatné přesahy vložek, chyb může být víc. Musíte to znovu rozebrat.

cukrar

C-systéme, uřčitě je něco špatně, nesmí se chladící medium dostat do olejové náplně. Co je špatně nelze říci, klidně to může být 10 možností, jaké je to auto?