kristy girl

Pro holky – v které třídě jste začaly nosit podprsenku lambádu?

(pro holky) V kolikáté třídě jste začli nosit podprsenku (lambádu)?

Nejlepší odpověď
Drap

Vidím že se ptáš nás všech, tak mohu potvrdit, že podprsenku jsem ve škole nenosil a nenosím ji dodnes. A jsem už dost odrostlý.

Další odpovědi
led

A vieš si predstaviť, že si to už nepamätám? A pritom to nie je tak dávno, bolo to… niekedy v minulom tisícročí, alebo… keď ustúpily ľady na Sever…
Nie je dôležité, v ktorej triede začneš nosiť podprsenku, ak ju potrebuješ, ale je dôležité, kedy sa z dievčaťa začína stávať žena nielen fyzicky, ale aj myslením…

ivzez

Za nás „lambáda“ neexistovala.
____

Před opravou otázky (původní odpověď):
Pokud se ptáš dívek, stačí se zaměřit na shodu přísudku s podmětem.
(To „pro holky“ je zbytečné, pokud se ptáš všech nebo dokonce jen kluků.)

elkon

Zjevně jsi ještě dítě, když se ptáš na věc, která vyplyne sama ze života.

led

Drap a tak som sa tešila, že to na nás vybalíte a všetkým nám padne sánka…
:O 😁