doney gal

V kolik hodin vstávají politici?

Nejlepší odpověď
Dismas

Pozdě, protože chodí pozdě spát. A chodí spát pozdě, protože v noci pracují zloději a prostitutky (tedy oni).

Další odpovědi
Lamalam

Jak kteří. Někteří komunální politici chodí do práce, tak vstávají stejně jako „normální“ smrtelníci.

gecco

Až se vyspej, bez ohledu na hodiny…
😉

orwell

Až vystřízliví:-)

anonym

Podle mozkových vln fáze spánkové hloubky REM (mají chytré mobily).

Než to sase někdo smaže, protože nerozumí, tak ať si to nejprve ověří.

VeRe1983

Záleží na tom, zda je zasedání vlády či schůze jedné z komor parlamentu, zda mají pracovní jednání. V zásadě bych napsal, že se to neliší od běžného pracujícího člověka, resp. jsou i vytíženější. Pokud snad někdy nejsou ve sněmovně přítomni tak to neznamná, že by se apriori flákali. Jen je zrovna rozprava, které nemusí být přítomni a dostaví se až na hlasování. Případně jejich poslanecký/senátní klub si pohlídá, aby danou věc prosadil. Spát chodí v pozdních nočních hodinách. Vlastně práce politika, který dělá svou práci poctivě je srovnatelná s prací manažera.

lexx

vůbec nechodí spát poáč neustále přemýšlej…jak a kde s těmi ovčany ještě elegantně vydrbat

Czedicz0

Kdy chtěj. Tomu, kam chodí, se přece nedá říkat práce, nýbrž válírna šunek, chamtírna nebo holubník.

hanny 2

Na první pohled na otázku jsem četla – V kolik hodin vstávají opilci?
No...............!