annas

V kolik hodin vstáváte ve všední den? Podobná otázka byla položená, nikoliv jako anketa.

Nejlepší odpověď
casey

Po sedmé a později.

mezi sedmou a osmou, zalezi, jestli jde dite do skoly, ci ne. A o vikendu klidne i v 11h.

Další odpovědi
arygnoc

Vstávám různě podle potřeby apod.

někdy nevstávám vůbec, protože jsem vzhůru i dva dny.

anonym

Dříve než v pět.

vstávám v půl páté,hygiena,ka­fíčko,cigaret­ka a v 5.00 odjezd do práce! A pokud mám volno,dovolenou či nemoc,tak mezi pátou a šestou.

Deli

Po sedmé a později.

Výhoda mateřská s dítětem, které spí celou noc a vstává po osmé 🙂
Chodím ale dlouho spát, před půlnocí málokdy, jsem sova.

dědapetr

Mezi pátou a šestou.

kvůli aplikaci inzulínu.

Ella

Dříve než v pět.

ve tři, abych se stihla umýt, obléct, najíst a dojít na zastávku a za deset čtyři mi jede bus do práce…

vivatis2-

Až se probudím.

Ted' když mákm prázdniny tak mi to je jedno!

Jikra

Po sedmé a později.

V 9.00 vstávám v 11.00 se probouzím.
Do peří lezu v 1.30–2.00.Jsem sova.

quentos

Vstávám různě podle potřeby apod.

mám pohyblivou pracovní dobu, takže opravdu různě – od 5.40 až po 11.

salsa verde

Po sedmé a později.

mám dvě malé děti a těm je jedno jestli je všední den, pátek, svátek neděle…pořád stejně. Dýl jak do půl osmé snad nikdy nespali.

Ponytail

Mezi pátou a šestou.

Teď ještě o půl šesté, od půlky srpna měním zaměstnání a tam budu vstávat až po sedmé. 🙂

anonym

Vstávám různě podle potřeby apod.

Pracuji na směny,tak různě.

anonym

Dříve než v pět.

Vstávám o půl páté.Musím dojíždět 30km a ráno bych nemohl odejít bez snídaně.Takže musím vstávat o půl hodiny dříve, abych se nasnídal.

tom004

Mezi pátou a šestou.

anonym

Mezi šestou a sedmou.

vagra

Po sedmé a později.

Mucillinka

Až se probudím.

Syd

Vstávám různě podle potřeby apod.

GM

Dříve než v pět.

aramah

Až se probudím.

Blecha

Mezi šestou a sedmou.

cherreis

Vstávám různě podle potřeby apod.

DusanOrlik

Vstávám různě podle potřeby apod.

Pomelo74

Mezi šestou a sedmou.

atriplex

Mezi šestou a sedmou.

Přesně v šest už asi 25 let (o víkendu spím do oběda).

zdennyve

Až se probudím.

samicek333

Mezi šestou a sedmou.