V kolik hodin musím přestat zapíjet hokej, abych mohl zítra v 6 řídit?

Nejlepší odpověď
www

Velmi záleží na tom CO piješ. Tzn., kolik alkoholu tělíčku dodáváš! Pro jistotu brzdi)

Další odpovědi
Terryle

záleží i na tom, kolik vážíš, jeslti jsi po nemoci nebo zdravej, co sníš… takže radši lepší to nehrotit. Ta oslava bronzu zase za problémy nebo nedejbože za neštěstí nestojí… ;o)

slad08

Tak ve 22:00 bych s tím přestal a šel si lehnout

mosoj

Tady máš tabulku nejen pro dnešek.

Zdroj: http://www.na­dapenny.com/vi­ewer.php?id=t201­1135nadap180238211­160232.jpg

dědapetr

Chceš li řídit nepij a chceš li pít neřiď.Jednoduché řešení.

johana 56

Chovat se jako profesionál,aby z radosti nebyl smutek…

tom004

Nejlepší je vůbec nezačínat,a nechat si oslavu,až nebudeš druhý den řídit.Tedy,pokud je ten alkohol tak důležitý.

led

Už je načase prestať.
Lepšie žiadny alkohol, než jazdiť s vedomím, čo keď…
…Netreba byť hrdinom.