Fly

V kolik hodin chodí pošta?

.

Nejlepší odpověď
kropitko

Ráno na poštu přivezou autem všechny zásilky, které je třeba ten den utřídit a roznést. To vše dělají pracovnice pošty ještě před tím než otevřou pobočku,,,pak se rozeběhnou, rozjedou po své trase, já mám vypozorováno, že pokud ve 12 nemám nic ve schránce, tak ten den mi nic nepřijde. Většinou mi ale paní pošťačka hodí něco do schránky kolem 11 hodiny dopolední, případně zavolá a já si jdu převzít doporučenou zásilku. Pokud mě nezastihne doma, tak si mohu tuto zásilku vyzvednout po 3 hodině odpoledne,,,

Další odpovědi
chudst

Zalezi take, jak jste na trase listonosky. Nam chodi posta napr. kolem desate hodiny, ale vam bude chodit treba rano kolem osme. Nejlepsi by bylo skutecne se zeptat na poste, nebo – pokud na ni narazite – sve listonosky :)

panenka

V každém městě chodí pošta jinak doporučuji vám zeptat se na vaší poště

oskar

Já dostávám poštu tak o půl desáté.

RQLM

To nelze zobecnit. Plati vsak to, ze existuji urcita hodina, do kdy vam posta musi byt dorucena, jako nejzazsi mozny termin. Balikova posta je pak dorucovana nezavisle na dopisech.
Jinak taky zalezi na pruznosti postovni dorucovatelky :)

franku

Nám chodí ± 8.hodin

Imetelkovabr

Me by zajímalo, kdy chodí dorucovatelky, zda každý den anebo pořád ob den. Katastrofa co vymysleli, člověk pak nemůže nic platit v termínu.