dust8

V jakých/kterých situacích má stávkování skutečnou sílu?

Nejlepší odpověď
Gonfaloniér

Smysl má jen, když se stávkuje-protestuje proti skutečně nefunkčnímu systému (komunismu). Nebo v případě firem, že je skutečně vykořisťují (dnes už ne – možně někde jinde ve světě… Čína, KLDR,…).
Stávka má smysl jen když je spravedlivá a pro spravedlivou věc. Jinak ne. Lidi stávkují, demonstrují, protestují aniž by kolikrát rozuměli důvodu, proč stávkují. Pro některé je to „forma povyražení“ – jako demonstrace.
Sílu má jen, když je jich logicky víc. Čím víc jich je nebo čím větší pozornost upoutají, tím mají větší sílu.

Další odpovědi
Kepler

Když hrozí velké ekonomické ztráty.

elkon

V situaci, kdy stávkuje velká masa lidí, z jednoho ekonomického celku.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.