dust8

V jakých případech používáte lilek?

Nejlepší odpověď
annas

Používám jej jako cukety. Plněný, pečený, grilovaný, jako sekanou zapečenou v lilkem, výborný je smažený, jindy třeba nakrájíím na kolečka, okořením. rozložím na papír a upeču v troubě.

Je chutnější než cuketa. Na rozdíl od minulosti už není tolik hořký jako býval v minulosti.

Vložila jsem vám recepty, třeba vás některé inspirují.

https://pixaba­y.com/photos/a­griculture-wheat-field-wheat-1845835/

Další odpovědi
Malvína

Trefná otázka! Zrovna se chystám na jeho přípravu. Úpravy mám stejné jako Annas. Na grilovačce nesmí chybět. Dnes budu dělat opékaný, potřený česnekem. Vynikající a přitom tak jednoduché.
Smažený mám také moc ráda, ale musí se konzumovat hned. Později mi přijde jako bláto, byť jej pořádně vysuším.