Rokio

V jakém/kterém měsíci bývá v průměru nejlepší počasí?

Nejlepší odpověď
annas

Otázka je samozřejmě chybně formulovaná.

  1. Co je nejlepší počasí? Pro koho a pro co.
  2. Které oblasti se dotaz týká?
  3. Původní dotaz – V jakém měsíci bývá nejlepší počasí?

V jakém měsící? V jarním, letním, podzimním či zimním?

V kterém měsíci?

U nás platí či platilo, že nejlepší a nejstálejší počasí je v prvním začínajícím letním měsíci červnu

Pro výlety na kole je prý od poloviny srpna do poloviny září ju nás nejstálejší počasí (jak tvrdí někteří meteorologové).

„V Himalájích je v říjnu je podle dlouhodobých zkušeností počasí nejstálejší. A na výpravy kolem Annapurny se vydávají stovky turistů.“

Jinak je to na Kypru, na Seychelách, v Alpách, Tatrách atd.

Je možné najít na různých stránkách na netu.

Další odpovědi
Drap

Ve všech městech na Florid. Sluníčko tam svítí v průměru 350 dní v roce.