Rokio

V jakém případě je člověk nebezpečný společnosti?

Co musí člověk konkrétně udělat, aby byl nebezpečný společnosti?

Je člověk nebezpečný společnosti jenom tehdy, když spáchá úmyslný trestný čin vlivem duševní poruchy? Nebo i tehdy, když spáchá trestný čin a neudělá to schválně vlivem duševní poruchy? Nebo tehdy když se chová jen výrazně nenormálně?

A jak může být člověk shledán nebezpečný společnosti, když nechodí ani k psychiatrovi?

Odpovědi
yuko

Staci si precist zpravy. Denne vrazda, prepadeni, znasilneni, okradeni. Vsichni tito lide, kteri pachaji tyto zlociny, jsou nebezpecni spolecnosti. Je jedno, jestli pacha vlivem dusevni poruchy nebo ne. Vem si takovou vrayedkyni y Tesca Sudků, ta je nebecna spolecnosti.

Drap

Ve všech těchto případech může být společnosti nebezpečný.

anonym

proč mám z každé tvé otázky pocit jako bys právě někoho v amoku uškrtil a poté co proběhne soud a nařízení léčby se tu snažíš získat na svou stranu alespoň anonymní hlas internetových rozumbradů :)

tohle přece může zasvěceně posoudit jen psychiatr / soudce a ne my 🙂 neznáme konkrétní případ, neznáme detaily, jak to můžeme bez nich smysluplně posuzovat jen podle nějakých obecných škatulek které sestavuješ tak že rozdíl mezi nimi je spíš hra se slovíčky než věcný ?

zjentek

Tak v prvé řadě KAŽDÝ člověk je nebezpečný svý planetě, někdo víc, někdo míň (všichni víme, která etnika „vybydlí“ své domovy nejrychleji) a teprve podružně je nebezpečný sám sobě, jak se tady na to ptáš ;)

led

Okrem už menovaných je ešte jedna veľmi nebezpečná „choroba“: túžba po moci
Všimnite si napríklad:
kandidát na vedúcu, alebo politickú funkciu, ako rýchlo zabúda po voľbách na svojich voličov, na svoje sľuby, takýto človek je skutočne nebezpečný spoločnosti, ktorá doňho vkladala nádej.