Avatar uživatele
autacek

V jakém poměru je Váš příjem (mzda, plat apod.) ku příjmu Vašeho partnera ?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? gagaga, Hakunamatata, anonym před 3948 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

jiná odpověď

V přiměřeném poměru.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
honza19hk

můj příjem je vyšší

Doplňuji:
já mám o 20 tisíc víc. Jenže to je dané povoláním.
Já jako bagrista si vydělám cca 45 tisíc čistýho,ona jako učitelka cca 20 táců.

Dr. Axle pokud se vám otázka nelíbí neodpovídejtena ni. Je to lepší než se pořád do něčeho navážet.

Upravil/a: honza19hk

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
quentos

jiná odpověď

úloha nemá řešení, nemám partnerku :{P>

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
celie

jiná odpověď

Oba malé ,takže 1:1.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

zhruba stejný

S manželkou pobíráme zhruba stejný plat, ale můj je kvartálně o něco vyšší.
P.S.
Odpověď Dr.Axla mně trošičku zarazila. Že by buzerace z jeho strany ? Odpověď na dotaz žádná, jen nějaké odkazy. Tazatel se ptá, v jakém poměru, ale nepídí se kolik ( vyjádřeno v penězích) ! V dotazu není nic, co by porušovalo soukromí a už vůbec ne vyzvídání. To by pomalu všechny otázky zasahovaly do soukromí. Zapravdu mu dávám, že v pracovních smlouvách je zmiňovaná klauzule, ale i tak si myslím, že mnoho spolupracovníků se dozví kdo a kolik (vyjádřeno v penězích) obdrží na své konto.

I v současných odpovědích není zmínka o tom, kolik pobírají plat !

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

nemám představu o příjmu partnera

Doplňuji:
a ani on o mém a je mi to celkem fuk, zatím neumíráme hlady

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Hakunamatata

můj příjem je nižší

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
bolak

to zas Dr. chtěl někoho žalovat? to bych chtěl vidět, jak by s JUDr. Ludvíkem přesvědčovali soudce, že odpověď „2:1“ porušuje zákon..

před 3945 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gagaga

Honzo, naseho " Dr. " odpoved jsem necetla , ale u nej to neni nic noveho, ze se navazi … :)
ne nadarmo zije uz leta sam ..
otazky umi pokladat jen ze seznamovych novinek .. a odpovedi posila bud odkazy , nebo " odpovida " stylem buzerace a udavacstvi ..
.. jak uz jsem tu psala … ja mam nastesti odpad a plevel jen na zahrade .. :)

  • iv-

před 3947 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

před 3947 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

S paragrafy jděte k čertu. Tady není žádná judikatura. Normální lidé, pokud ví, odpoví, pokud ne, nereagují na dotaz. Pokud je pravda, co píše gagaga, o Vaší osobě, už se ničemu nedivím.

před 3947 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gagaga

ted jsem se podivala do jedne diskuze , kde ten samy Dr. pise :
V zákonu mají nezadatelné právo na ochranu soukromí fyzické osoby, nikoliv virtuální figurky …

tak to asi zmenili zakony .. :)
a ladic … on rad zastrasuje … , me je jen k smichu .. jak ale vyleze s moji -iv- … , tak to neznam bratra , ani zadneho " doktora " :) .. to se musim vsech tech mych -iv- zastat .. :)
on si najde vzdycky nejake radce … jeden ( jedna ) mu radila : nelez do diskuze , nejsi toho hoden ..
druhej ( druha ) .. nebud blbej a bran se .. !
:)
a on lita jako osel od jedne kupky sena k druhe a nemuze se rozhodnout ktera kupka mu voni vic, az chcipne hlady .. :)
hlavne ze drive psal, ze si za svym nazorem vzdy stoji, ze ho nemeni .. :)

  • iv-

před 3947 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gagaga

Dr., muzete me prosim napsat , v cem jsem ja -iv- dojela ? V jakem porusovani ? A kdy ?
ja mozna nekdy napsala jen to, co jste o sobe sam napsal ..
ze jste silny kurak , ze pozivate rad alkohol , ze kupujete prosle potraviny , a ze zijete z vyzivneho, ktere Vam na Vas posila Vase byvala pani ..
nic jineho .. nebo se pletu ?
a nevyhrozujte tady zakonama … jde o anonymni web .. to zu jste tu na nas taky zkousel, ze nas nahlasujete na UUUOOO , nebo jak jste tomu rikal .. :) to udavacstvi vam zustalo jeste 20 let po revoluci ?
to uz je na diagnozu .. :)
" jedovata " -iv-
tesim se na odpoved .. a doufam, ze si ji zase nebudete pripravovat 10 hodin, jak je u Vas zvykem .. :)

před 3947 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek