V jakém/kterém českém obchodě sehnat nejkvalitnější (co do obsahu bílkovin, sacharidů a tuků) tvaroh ve 250g kelímku?

Nejkvalitnějším myslím co do obsahu bílkovin, sacharidu a tuků na 250g kelímek. Na ceně nezáleží.

V předešlé otázce jsem se špatně vyjádřil. Měl jsem na mysli tvaroh v 250gramovém kelímku, ze kterého se dá udělat např. domácí lipánek, pokud ho smíchám se zakysanou smetanou s přidáním 40 gramů vanilkového cukru.
Mám na mysli nejkvalitnější tvaroh, co se týče bílkovin, sacharidů a tuků k posilování/kul­turistice a k nabrání váhy, který mohu se zamícháním např. s tou zakysanou smetanou a van. cukrem normálně zamíchat a sníst. Psali jste mi jsem nějaké tuhé tvarohy a ke strouhání, ty mi si myslím jsou k ničemu.

Nejlepší odpověď
briketka10

Vezmi si kelímek o 250g a kup si ho
u farmáře. On ho může i vážit.
Čemu si nerozuměl v první otázce?

Dostal si odpověď na nejkvalitnější tvaroh – dostal:
https://www.far­manemcova.cz/far­marsky-tvaroh-250g-p41/

da ny

Ty ve vaničce mají právě nejmenší množství bílkovin (svaly), ty „kvalitnější“ jen kolem 12 – 15g!!!.
Výjimečně kolem 25g:
https://www.ka­loricketabulky­.cz/milko-tvaroh-polotucny/
Kdybyste nebyl lenivý, projedete si jednotlivé tvarohy viz odkazy (složení) a pak ho můžete v obchodech hledat.
Také nevím, jak jste četl odpovědi v 1. otázce (Miko z Poděbrad, např. polotučný má 25g bílkovin)- Hledejte a vyberte si 🙂 Já to za Vás dělat nebudu ;), kupuji Milko tučný, červený.
http://www.spor­tnutrition2.cz/cla­nek/tvaroh:65/
Když si pořídíte ruční mixer a hlubší šlehací mísu, můžete si z měkkého tvarohu (staniol) s přidáním zakysané smetany či šlehačky spolu s cukrem\úvanil­kovým cukrem vyrobit domácí pribináček. Nebo naslano pomazánku (cibuli, papriku, pažitka aj.)

briketka10

Se ho na to budeš muset zeptat, ale neměj strach
žádný nezdravý nebude. On rád odpoví je to jeho
vizitka :)

anonym

budu vědět u farmáře kolik obsahuje 250g jeho tvarihu bílkovin sacharidu tuku?