Avatar uživatele
Hufnágl

V jaké fázi je má skleróza?

Dnes se mi opět zadařilo. Ráno slyším manželku v koupelně, vstanu, naleju vodu do konvice, nechám zavařit a mezi tím vytáhnu z linky hrnek, nasypu kávu, vložím lžičku a spařím horkou vodou kávu. Vezmu hrnek, otočím se ke stolu a na něm už káva pro manželku byla.

Je nějaká stupnice sklerózy?

Zajímavá 0 před 1296 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Emefej

To je banalita. Já jsem nedávno šel na nákup a cestou jsem se stavil i v knihovně. Manželka přišla ze zahrady, šla se napít a hned se ptala, proč jsou knížky v ledničce.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Justin1

Pokud jsi tu vodu nalil do hrnku a ne do nádoby, odkud sypeš kávu do hrnku, tak to není tak zlé.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kelt

Tak jsem si nachystal kávu, dal vodu do konvice, ale zapomněl jsem zapnout konvici, tak jsem si zalil kávu studenou vodou. Když jsem po chvíli ochutnal, tak jsem to hned vylil , proces jsem opakoval, ale tentokrát jsem vodu v konvici opravdu ohřál. Bylo to ráno po probuzení, to člověk nezapne hned. A takové věci, že venku prší a na balkoně je křeslo, které by se mělo schovat, to neřeším. To už je někdy moc.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mc Merkurion

… to nejni sklerósa, ty přece nemůžeš za to, že ti nějakej skřítek hospodaří v kuchyni, co když to kafe připravila stará, než šla do sprchy ???, u Žida prej měli v akci …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
replicator

To není skleróza, důležité je být vědomí! Člověk je dnes tak uspěchaný, že už si ani nepamatuje posledních 5 minut a všechno navíc považuje jako samozřejmost…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
da ny

Je stupnice,
ale toto nevypadá ani na cementozu. Že by nepozornost, automat… :D

Upravil/a: da ny

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Hufnágl

Mc Merkurion
Za 42 let manželství jsem manželce neřekl „stará“. Divné, co?

před 1295 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Mc Merkurion

… to nejni divný, nejni důležitý, jaks jí neřekl, a jak jí to říkáš …

před 1295 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek