FlAsh_7

V kterém pololetí 2. ročníku gymnázia se volí semináře pro poslední dva ročníky?

V jaké části 2. ročníku gymnázia se volí semináře na poslední dva ročníky? Myslím tím jestli na začátku/ na konci,… ročníku.

V jaké části 2. ročníku gymnázia se volí semináře na poslední dva ročníky?

Odpovědi
annas

Zpravidla to bývá tak, že byste se měli rozhodnout na konci školního roku pro rok příští. Vedení školy musí počítat s rozdělením hodin učitelům, takže to potřebuje vědět dřív.

Ale může se to změnit podle potřeby školy i na začátku 3. ročníku. Na některý seminář se může přihlásit hodně žáků, ale nedostatek vyučujících, jiní zase potřebují doplnit vyučovací hodiny atd.

Dovíte se to, jak nastoupíte do školy. Třídní vám může možnost volby oznámit i v průběhu roku. Ale určitě se to dovíte včas.