EKSOT123

V Číně nebyl problém rychle postavit několik nemocnic, proč je v Evropě problém postavit výrobny účinných roušek?

Odpovědi
Edison

Protože DEMOGRACIE!! To je přece to nejdůležitější, co naše západní společnost má! Podívj se kapku více na západ od nás. Tam se tak bojej udělat nějaký zásadní krok.

Kryšpín

Pominu pro obyčejné občany, ovšem záchranáři, policisté hasiči by měli mít kdykoliv jakkoliv ochranných pomůcek dostatek. Máme ale dostatek cyklostezek, rozhleden, fitek, poradců, tiskových mluvčích, expertů, znalců, plastických chirurgů a neviditelnou ruku trhu která má kulhavku.

Mc Merkurion

… totalita … ta vysvětluje vše, v ní stačí jen naznačit, v demokracii můžeš nařizovat co chceš a lidi se budou odvolávat na svý práva …