lucinqa

V čem si přivést štěně domů?

Dobrý den,
budu mít štěně pražského krysaříka a chtěla bych se zeptat v čem ho mám vést domů? Pojedeme autem asi tak hodinu cesty. (Nebudu řídit, budu na zadních sedačkách)
Děkuji za odpověď :)

Nejlepší odpověď
Araxis

Košík?Přepravka nebo i krabice.Štěne bude nejspíš dost vyplašené a stejně se bude choulit kdesi v rohu,ani se na vás nepodíva.Neza­pomente si říct o kus deky nebo plíny na cestu od fenky z pelechu.Když ucítí v něčem PACH MATKY,BUDE KLIDNĚJŠÍ A TO I DOMA první noci bez matky.

Další odpovědi
Hamon

Štěně pražského krysaříka? To musí stačit krabička od sirek, ne? :)

anonym

Vezmi si na štěně nějakou starší dečku nebo savou látku a štěně drž v něm a na klíně.

Doplňuji:
Štěně bude potřebovat kontakt. Odeberete ho od maty a sourozenců, ze známého prostředí a strčíte ho v nějaké škatuli do auta? Už na klíně v autě můžete být štěněti oporou a získat si jeho důvěru.

anonym

Nepotřebuješ nic, jen rozepni bundu a strč si ho pod ní, štěňátko se bude bát. A jestli to bude tvůj pejsek, nedávej ho cestou nikomu jinému, měj ho u sebe jen ty.

Emefej

Vezmi si krabici vystlanou novinami, od chovatele si vyžádej kus deky, na kterou bylo štěně zvyklé. V zimě je dobré dát do krabice termofor, některá štěňátka také uklidňuje tikání budíku.

barunka4202

Nevím sice jak je velký krysařík, ale když jsem si přinesla domů štěně bígla, dala jsem ho do plastové skládací přepravky.

Krakis

Mezi dva chleby...... 🙂