Avatar uživatele
lucinqa

V čem si přivést štěně domů?

Dobrý den,
budu mít štěně pražského krysaříka a chtěla bych se zeptat v čem ho mám vést domů? Pojedeme autem asi tak hodinu cesty. (Nebudu řídit, budu na zadních sedačkách)
Děkuji za odpověď :)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3764 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Araxis

Košík?Přepravka nebo i krabice.Štěne bude nejspíš dost vyplašené a stejně se bude choulit kdesi v rohu,ani se na vás nepodíva.Neza­pomente si říct o kus deky nebo plíny na cestu od fenky z pelechu.Když ucítí v něčem PACH MATKY,BUDE KLIDNĚJŠÍ A TO I DOMA první noci bez matky.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Hamon

Štěně pražského krysaříka? To musí stačit krabička od sirek, ne? :)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Vezmi si na štěně nějakou starší dečku nebo savou látku a štěně drž v něm a na klíně.

Doplňuji:
Štěně bude potřebovat kontakt. Odeberete ho od maty a sourozenců, ze známého prostředí a strčíte ho v nějaké škatuli do auta? Už na klíně v autě můžete být štěněti oporou a získat si jeho důvěru.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Nepotřebuješ nic, jen rozepni bundu a strč si ho pod ní, štěňátko se bude bát. A jestli to bude tvůj pejsek, nedávej ho cestou nikomu jinému, měj ho u sebe jen ty.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Emefej

Vezmi si krabici vystlanou novinami, od chovatele si vyžádej kus deky, na kterou bylo štěně zvyklé. V zimě je dobré dát do krabice termofor, některá štěňátka také uklidňuje tikání budíku.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
barunka4202

Nevím sice jak je velký krysařík, ale když jsem si přinesla domů štěně bígla, dala jsem ho do plastové skládací přepravky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Krakis

Mezi dva chleby...... 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek