Avatar uživatele
anonym

V čem je nejvíce vitamínu C? Osvěží? Něco proti únavě – každé odpoledne zívám už od 14.00! 🙂 -iv-

Doplňuji:
Dedopetre , ja vam dam vysoky vek !!! Tak si vyberte : Bud prijedu k vam , vyridime si to : rucne strucne , nebo 14 dni zadne palecky !!
🙂 -iv-

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? kapka, Elk, tom004, dědapetr, dougie před 4724 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
dědapetr

Taky se mě to stává,lékařka mě řekla že to bývá běžné ve vyšším věku a také to ovlivňují léky jestli berete,používám:
Guarana stimuluje mozkovou činost, zvyšuje duševní výkonost a odstraňuje pocit vyčerpanosti. Je účinná při migréně – celkově snižuje subjektivní pocit vnímání bolesti a únavu svalů.
Pomáhá to.V odkazu najdete další podpůrné bylinky.S tímto internetovým obchodem mám dobré zkušenosti.
Doplňuji:
To nepatřilo na Vás,to sdělovala lékařka mě když jsem se ptal na příčinu a mě je 60 let a ona to má v mé kartě.O tom ostatním jak se rozhodnete sama,je to jen na Vás.:D

Zdroj: http://www.sal­viaparadise.cz/in­dex.php?main_pa­ge=advanced_se­arch_result&se­arch_in_descrip­tion=1&zenid=f69692b3­dc331a222c97f091d1f981a8­&keyword=guara­na

Upravil/a: dědapetr

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Šípek,obyčejný šípek obsahuje nejvíce vitamínu C.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Berušinka

Nejvíce vitamínu C by snad mělo být v kiwi, ve kterém je celá denní dávka pro dospělého (v jednom plodu).
Pak samozřejmě citróny a pomeranče =), zkuste si i třeba ráno vymačkat a vypít. Určitě je to hodně zdravé. Celkově jsou citrusové plody na Céčko bohaté.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Terryle

Únava může být i z nedostatku tekutin. Pijete dost? Doporučuju kdyžtak naučit se na zelenej čaj – když vychladne, osvěží báječně, je zdravej a únavu zahání spolehlivě, ale spíš pozvolna. Já ho piju po litrech denně :o)
A jinak potvrzuju tu guaranu, ta je fajn a účinkuje na mě snad nejlíp ze všeho silnýho – líp než energeťáky nebo kafe. Ale pozor, tyhle věci nakopnou na pár hodin a pak přijde únava. Popíjení zelenýho čaje to neudělá, ale zase nezažene tu brutální krizovou únavu, kdy by člověk usnul. Ale dá se to nakombinovat.
Jinak: osvěží mě cokoli STUDENÝHO, hlavně po ránu :o) Zkuste si vymačkat šťávu nebo udělat koktejl z toho, co máte ráda. A dát pěkně vychladit, případně pár kostek ledu, a to by bylo, aby to neprobralo ;o)

DědaPetr: :o)))))

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tom004

Dobré poledne.Pamatuji si,že babička na podobné stavy používala křen a rakytník,protože mají mají nejvíc vitamínů.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Asi by bylo dobré zjistit příčinu zívání a únavy. A až potom řešit co s ní. Neustále dotování vitamínu C není dobré, když nevíme co nám je.
Ono třeba není od věci si hodit šlofíka a nebo chodit dřív spát.
A být Dědou Petrem, tak beru osobní vyrovnání. Když bude chytrý, přetáhne ranní iniciativu na ruční vyrovnání do odpoledních hodin a když usnete, láskyplně vás přikryje nějakou dekou, jehičím apod., a ve sladkém snu na ruční vyřizování zapomenete.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elektrikář

používám citronovou limonádu a B komplex nejlíp ale poradí lékař.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Nene – neverim. Uz to dedopetre nevyzehlite. Rozhodla jsem se pro oboji. ! A do party si vezmu vasi pani , dceru i vnucku ( nebo asi 2 dcery ) – o kterych obcas tak hezky pisete. ! -iv-

před 4723 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek