V čem je nejvíce vitamínu C? Osvěží? Něco proti únavě – každé odpoledne zívám už od 14.00! 🙂 -iv-

Doplňuji:
Dedopetre , ja vam dam vysoky vek !!! Tak si vyberte : Bud prijedu k vam , vyridime si to : rucne strucne , nebo 14 dni zadne palecky !!
🙂 -iv-

Nejlepší odpověď
dědapetr

Taky se mě to stává,lékařka mě řekla že to bývá běžné ve vyšším věku a také to ovlivňují léky jestli berete,používám:
Guarana stimuluje mozkovou činost, zvyšuje duševní výkonost a odstraňuje pocit vyčerpanosti. Je účinná při migréně – celkově snižuje subjektivní pocit vnímání bolesti a únavu svalů.
Pomáhá to.V odkazu najdete další podpůrné bylinky.S tímto internetovým obchodem mám dobré zkušenosti.
Doplňuji:
To nepatřilo na Vás,to sdělovala lékařka mě když jsem se ptal na příčinu a mě je 60 let a ona to má v mé kartě.O tom ostatním jak se rozhodnete sama,je to jen na Vás.:D

Zdroj: http://www.sal­viaparadise.cz/in­dex.php?main_pa­ge=advanced_se­arch_result&se­arch_in_descrip­tion=1&zenid=f69692b3­dc331a222c97f091d1f981a8­&keyword=guara­na

Další odpovědi
anonym

Šípek,obyčejný šípek obsahuje nejvíce vitamínu C.

Berušinka

Nejvíce vitamínu C by snad mělo být v kiwi, ve kterém je celá denní dávka pro dospělého (v jednom plodu).
Pak samozřejmě citróny a pomeranče =), zkuste si i třeba ráno vymačkat a vypít. Určitě je to hodně zdravé. Celkově jsou citrusové plody na Céčko bohaté.

Terryle

Únava může být i z nedostatku tekutin. Pijete dost? Doporučuju kdyžtak naučit se na zelenej čaj – když vychladne, osvěží báječně, je zdravej a únavu zahání spolehlivě, ale spíš pozvolna. Já ho piju po litrech denně :o)
A jinak potvrzuju tu guaranu, ta je fajn a účinkuje na mě snad nejlíp ze všeho silnýho – líp než energeťáky nebo kafe. Ale pozor, tyhle věci nakopnou na pár hodin a pak přijde únava. Popíjení zelenýho čaje to neudělá, ale zase nezažene tu brutální krizovou únavu, kdy by člověk usnul. Ale dá se to nakombinovat.
Jinak: osvěží mě cokoli STUDENÝHO, hlavně po ránu :o) Zkuste si vymačkat šťávu nebo udělat koktejl z toho, co máte ráda. A dát pěkně vychladit, případně pár kostek ledu, a to by bylo, aby to neprobralo ;o)

DědaPetr: :o)))))

tom004

Dobré poledne.Pamatuji si,že babička na podobné stavy používala křen a rakytník,protože mají mají nejvíc vitamínů.

venkovan

Asi by bylo dobré zjistit příčinu zívání a únavy. A až potom řešit co s ní. Neustále dotování vitamínu C není dobré, když nevíme co nám je.
Ono třeba není od věci si hodit šlofíka a nebo chodit dřív spát.
A být Dědou Petrem, tak beru osobní vyrovnání. Když bude chytrý, přetáhne ranní iniciativu na ruční vyrovnání do odpoledních hodin a když usnete, láskyplně vás přikryje nějakou dekou, jehičím apod., a ve sladkém snu na ruční vyřizování zapomenete.

elektrikář

používám citronovou limonádu a B komplex nejlíp ale poradí lékař.

anonym

Nene – neverim. Uz to dedopetre nevyzehlite. Rozhodla jsem se pro oboji. ! A do party si vezmu vasi pani , dceru i vnucku ( nebo asi 2 dcery ) – o kterych obcas tak hezky pisete. ! -iv-